Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok elutazna 1 hétre, keresnétek vagy megvárnátok hogy ő jelentkezzen?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és 3 napja elment a rokonaihoz 1 hétre, az ország másik végébe. Már az első napon nem jelentkezett, pedig kb. délre már oda is ért, mint utólag megtudtam. Aznap este írtam neki hogy minden rendben, hogy telt a napja, késve de válaszolt. Másnap megint semmi egész nap, ezért este megint én írtam neki, érdeklődtem mit csinált aznap. Azt írta nagyon jól érzi ott magát és hogy ne haragudjak hogy nem írt, eltelt az idő. Én ennek örülök de kicsit olyan mintha közben megfeledkezne rólam. Szerintem 1 üzenet megírása 2 perc, nem igaz hogy annyit nem tud rám fordítani.

Úgy tervezem hogy ma nem írok neki, megvárom míg jelentkezik, de félő hogy akkor nem fogunk beszélni.


Közben persze csinálom én is a teendőimet, nekem mégis jut rá időm.


Ti mit tennétek?

18.L


2012. ápr. 6. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
ha nem jelentkezik naponta, akár csak öt percre, akkor elgondolkodnék, hogy vajon vécére sincs ideje menni, mert rabszolgának ment oda, vagy nem is vagyok neki fontos? És megmondanám neki, hogy adjon hírt magáról minden nap, ha nem teszi, ennek ellenére, akkor sajna nekem lapát.
2012. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
meg kell tanulni ELENGEDNI az embereket. ha szeretnek visszaternek. kulonben is egyszer-ketszer irsz neki utanna varod hogy o irjon. egy kapcsolat vagy a kolcsonossegrol szol vagy nincs kapcsolat!
2012. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
...Nem kell neki írnod...várj míg ő jelentkezik...te már megtetted az első lépést most ő jön...,de vigyázz ne gondolj túl sokat a történtek mögé....szóval ne beszéld be magadnak a dolgokat....majd jelentkezik...de a tartalma az üzenetnek nagyon fontos...azt figyelgessd inkább...ha lesz 4 nap kihagyás akkor már én is kezdeném átértékelnia dolgokat..főleg hogy még ilyen friss a kapcsoalat..
2012. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kapcsolatban a napi kommunikáció elvárása nem egy túlzott igény. Mi 14 éve vagyunk együtt, de ha el kell utazni bármilyen ügyből kifolyólag akkor is váltunk pár üzenetet minden nap.
2012. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az én párom nemzetközizik, tehát még akkor is beszélünk minden nap legalább 10-15 percet, hogy külföldön van. tehát nekem is furcsa

tudom, hogy nehéz kibírni, de ne írj neki, ne hívd fel, jöjjön rá magától!

2012. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Olvasom ezeket a "tragédiákat", és arra gondolok, hogy milyen jó,hogy már idősebb vagyok. Régen telefon sem volt mindenhol, mobil pláne nem, csak levelet tudtunk írni! Csak épp értelme nem volt, mert 1 hét alatt nem történt levélváltás. A BIZALOM a kulcsszó, de ma az már nincs.
2012. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobb esetben, egy normális kapcsolatban nem azért hívja fel az ember a párját, hogy ellenőrizgesse. Most nem a bizalomról van szó. Egyszerűen annyi, hogy az egyik félnek hiányzik a másik, szeretné tudni, mi van vele, aggódik érte. És ez úgy működik, ha kölcsönös.
2012. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
9.17. Én úgy látom, hogy ez manapság inkább az ellenőrzésről szól, persze lehet a másik hiánya is. De ez csak 1 vélemény!
2012. ápr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én megbízok benne, csak annyi hogy hiányzik az hogy ő is keressen. Előtte mindennap beszéltünk, most meg hogy elment mintha nem léteznék.

Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 6. 09:27
 10/10 anonim ***** válasza:

En megvarom ammig o keres (lany vagyok), persze bizonyos keretek kozott, azert egy het utan mar elgondolkodnek, hogy mi van.

Es egyet ertek, ez inkabb a bizalomrol szol, mint az aggodasrol. Es nem mindegyik ferfi jo abban, hogy naponta telefonaljon.

Apam sokat dolgozott kulfoldon, es nem hivta minden este anyamat. Volt, hogy faradt volt, volt, hogy melo utan elment egy sorre a kollegakkal, de anyamnak eszebe se jutott ezen hiszteriazni.

2012. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!