Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő kell egy pasinak hogy újra jelentkezzen és ha még érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
Már nem járunk de azóta sokszor összevesztünk meg kibékültünk.Viszont most rettenetesen összevesztünk.Mindketten hibásak voltunk ő abban ahogy viselkedett velem,én meg ahogy reagáltam rá.De én nemvagyok haragtartó viszont azt sem akarom hogy megin én nyaljak.Ő viszont sztem örökre megharagudott rám.
2011. jan. 2. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Az ilyen kapcsolatoknak semmi értelme. Csak bántjátok egymást.
2011. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem hiszem...ne keresd őt..ha szeretne még a barátod lenni vagy ha még érez valamit akkor tuti hogy 1-2 héten belül fog jelentkezni..nekem így volt a barátommal..egyszer össze vesztünk szakítottunk..és barátok maradtunk..hátam mögött bekavart de vissza akart jönni hozám2 héten belül..hogy ő nem bírja nélkülem és legalább 1,5 hónapja az megy hogy könyörög ...de 2szer megcsalt mikor együtt voltunk nehéz vissza fogadni...

bocsánat hogy leírtam csak jól esett

am ne kérj tőle bocsánatot majd ő keres ha szüksége van rád

2011. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

viszont azt elfelejtettem kérdezni

te mit érzel iránta?

2011. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én úgyérzem még mindig szeretem!Pedig nagyon sok fájdalmat okozott már(lelkileg),de mindig megbocsájtottam.Viszont mostmár elegem van h.mindig én kezdeményezek.
2011. jan. 2. 16:25
 5/12 anonim ***** válasza:

én is így voltam vele:/

de ne írj rá..majd ha akar ír ha nem akkor egy kis idő után próbálj meg te ráírni

2011. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem neki nagyobb annál a büszkesége hogy jelentkezzen de nemtudom.Szeretném ha még ő is érezne irántam de erre nem sok esélyt látok sajnos...
2011. jan. 2. 16:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem akkor, mik voltak azok a rettenetes dolgok amiket te illetve ő mondott vagy elkövetett?
2011. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elég hosszadalmas lenne felsorolni.Pl ő nemakar velem máshol mutatkozni,sokszor lekezelően beszél velem,hazudik stb.Az én bűnöm hogy az ilyen dolgokra elég durván szólok vissza neki!
2011. jan. 2. 17:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha már ez egy ideje így tart akkor jobb ha elfelejted és nem foglalkozol vele ez nem fog megjavulni sosem,
2011. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos már régóta ez megy de sokszor ő is keresett és normális volt velem.Olyan mintha ilyen se veled se nélküled kapcsi lenne.Legalábbis eddig úgy nézett ki.Ezekszerint ha velem megtette akkor mással is megfogja tenni?
2011. jan. 2. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!