Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 25 vagyok és már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 25 vagyok és már nem kalandot keresek, hanem olyan lányt, akire hosszú távon számíthatok, akár meg is állapodnék egy olyan valaki mellett, aki tényleg nekem való. Hol keresnétek a helyemben ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Bárhol találhatsz ilyen párt. Baráti körben, ismerősök ismerősein keresztül, munkahelyen, szórakozóhelyen (bár ott csak óvatosan), bárhol...
2012. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem vagy eszméletlenül jóképű, akkor esélyed sincs ilyen lányt találni.
2012. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, ahogy az első mondja, hogy bárhol. A lehetőségek tárháza fullon van, csak a megfelelőt kell megtalálni.
2012. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Manapság ez rohadt nehéz...
2012. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
A második jól mondja. Csak a jóképűnek áll a világ.......
2012. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt mindenki ilyen pesszimista?! :) Tudom, hogy nem egyszerű normális lányt találni, de biztosan lehet, szimplán csak rossz helyen kerestük eddig. A helyemben hol keresgélnétek?
2012. dec. 27. 11:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Haver, 10 évvel előtted járok, de még mindig csak ostoba felszínes vagy nekem nem tetsző lányokba botlottam.

Vagy elvált gyerekes anyarémálmokba...

2012. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

No én mondjuk lány vagyok, de ha jelenleg szingli lennék, akkor igyekeznék a saját érdeklődési körömnek megfelelő helyen keresgélni. Pl. fősulis vagyok, mérnöknek tanulok. Kézenfekvő, hogy egyetemista bulikban "keresgélnék" egy hasonló kaliberű és beállítottságú srácot magam mellé. Vagy akár egy konferencián járnék nyitottabb szemmel, avagy egy tanulmányi kiránduláson, ahol üzemlátogatások vannak, vagy más intézményekbe megyünk, vagy tényleg bármi, ahol esetleg olyan pasast találhatok, aki "megfelelne" nekem.

Neked kell annyira ismerned magadat, hogy tudd, hol találnál magadhoz illő személyt!

2012. dec. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg meg lehet próbálni párkereső oldalakon is. Vannak elég normális oldalak. Pl. Twoo, Csajok és Pasik, Randivonal, stb...
2012. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kár hogy a KFT híres dala igaznak tűnik...

"Az a baj hogy..."

2012. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!