Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha megkérne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha megkérne párotok titeket arra hogy változtassatok magatokon?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányokhoz szól a kérdésem.Ha pl párotok finoman jelezné,hogy a hajadban mennyire jól állna pár vörös tincs,megfontolnátok?:D
2013. ápr. 14. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én igaz nem vok lány de ebben nincs semmi. Nyugodtan lehet ezt szerintem közölni. Ha a viselkedését, szokásait akarnád változtatni az már neccesebb:D
2013. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bizonyos mértékig igen.

Nekem világ életemben fenékig érő hajam volt. De egy idő után már azt gondoltam, hogy nem áll jól, öregített nagyon.

Úgyhogy levágattam, persze előtte megbeszéltem a férjemmel. Szerintem nagyon jó lett, 10 évet fiatalodtam, mindenki azt mondta, és én is jól éreztem magam. Pár hét múlva mondta meg, hogy neki ez így nem tetszik, növesszem vissza. Na, arra várhatsz vagy 10 évet. Elkezdtem növeszteni,de kb. fél év után elegem lett a félhosszú állapotból, amikor se bekötni, se eltűzni még nem lehetett, mégis mindenbe belelógott. Nem állt jól, szerintem, gázul nézett ki.

Úgyhogy mondtam neki, hogy tetszik, nem tetszik, levágatom megint. Kicsit morgott, de ez van.

2013. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
mondanám neki hogy aha tényleg? aztán témát váltanék :D
2013. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nem áll teljesen ellentétben a stílusommal akkor valószínűleg megtenném :D (mondjuk a hajszínen pont nem változtatnék, mert az már évek óta vörös és az is marad. :D) de pl. hossz/forma lehetne olyan amit ő szeretne, pár ruhát is újítanék ha még belefér nekem is és neki is tetszik
2013. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha megy az egyéniségemhez, akkor oké, ha nem, akkor nem:)
2013. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kis dolgokban nem baj, sőt, még szívesen meg is tenném érte, de ha már minden nap felhoz valamit, amin változtatnom kell, az már rossz jel.
2013. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát nemtudom rajtam megoszlanak a vélemények. Sokan akarják hogy levágassam a hajam és valami divatos frizurát csinátlassak (értsd ezalat a páwa kültakarót amiböl nekem nem kell) de oskan mondjá hogy növesszem még.

és a borostával is igy vagyok hogy sokak szerint csunya de sokak szeritn meg tök jo, mert borosta nélkül ugy nézek ki mint egy 15 éves :D

2013. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megfontolni megfontolnám, de ha nem tetszene, úgysem festetném át a hajamat, és nem vennék más ruhákat, mint ami nekem tetszik. Párom tudja, hogy nekem a hosszabb haj tetszik, ezért megnövesztette, de már mondtam neki, hogy ha zavarja, nem kell, hogy miattam olyan legyen. Végülis nem a hajába szerettem bele. 21L
2013. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megfontolnám, és attól függne, hogy megcsinálom e, hogy nekem tetszik e.
2013. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazából nem kértek még tőlem semmilyen változtatást, de magamtól azt mondanám, hogy nem változtatnék semmin. (Persze a gyakorlatban, ha lenne valami tök jó ötlete, amire magamtól nem is gondoltam volna, akkor átgondolnám :D )

Viszont azért nem változtatnék, mert ha valamilyen belső tulajdonságommal van baja, az adott, én olyan vagyok, nem akarok megjátszani magam... és épp ezért én úgy szoktam ismerkedni is, hogy megemlítem és bemutatom a rossz/idegesítő tulajdonságaimat, ha valakinek úgyis bejövök, hát akkor oké, ha nem, akkor meg már ott eldől. Utólag ne akarjon változtatni rajtam.

A külső dolgok meg... hát, szerintem az öltözködési stílusom eléggé rendben van, örülök, hogy rátaláltam a stílusomra, mindig kapom érte a dicséreteket, azon biztosan nem változtatnék senki kedvéért. A hajam színén se, mivel én nem szeretném festeni, amíg nem muszáj, nagyon tetszik az eredeti színe nekem. Viszont ha pl megemlítené, hogy milyen fajta kiegészítő tetszene rajtam, azokon simán változtatnék, ha nekem is tetszik, ahhoz annyira nem is értek... :)

Te is gondold át, hogy neked jobban tetszenél-e úgy, mint most, és ha szerinted is jobb lenne, akkor változtass. Ha nem, akkor ne, ilyen egyszerű. :)

21L

2013. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!