Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti nem vettétek észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nem vettétek észre magatokon, hogy miután barátotok lett nagyobb lett a "szátok" (szókimondó) is?

Figyelt kérdés
Én igen...Mióta van barátom, (több, mind 1 éve) sokkal szókimondóbb vagyok. És nem érdekel senki és semmi véleménye...Én nem veszem amúgy észre, hogy ez hátrány lenne. Biztos azért van ez, mert tudom, hogy bárki hagyjon magamra azért amit mondtam neki, egy ember mindenképpen marad mellettem.Ez pedig a barátom.
2010. márc. 7. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Boldogabb felszabadultabb nyiltabb vagy. Normális
2010. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem. nekem előtte is nagy pofám volt ^^
2010. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Énis észrevettem magamom. :) Már 1,5éve van barátom.Soha nem voltam bőbeszédű és nagypofájú, most sem vgayok az,viszont mindenkinek megmondom h mit gondolok ha az épp negatív v pozitív vélemény is, és engem sem érdekel túlzottan ha emiatt majd kibeszélnek meg hasonlok...nekem sem vált hátrányomra ez a változás. :)

L/18

2010. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elmondom mi vagy: egy gyáva ember. Bocs, de ez az igazság. Hogy tudod, hogy van egy szövetségesed, aki kitart Melletted, könnyű keménynek lenni. Nem az az igazi bátorság, hogy másokkal felvértezve nagy a szád. Hanem az, hogy egyedül vagy, és senkire nem számíthatsz, csak magadra.
2010. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én néha szégyellem is hogy pont nekem van barátom, inkább jobban kussban vagyok mint elötte. Nemvagyok a tipikus széplányok közt, úgyhogy jobb, ha befogom. :D Kicsit ciki lenne, ha "ennek a rusnyaságnak? pasija?" kérdéseket kéne hallgatnom...inkább már elegem van belőle. :(
2010. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam gyáva embernek.

SzókimondóBB lettem, ami azt jelenti, hogy eddig sem voltam magamnak való.

Ő csak erősít. Sosem voltak igazi barátaim, mert nem tudok senkiben sem 100%ig megbízni.

Mindig mindent magamnak kell megcsinálnom, csak most már van Ő aki segítsen átvészelni.

2010. márc. 7. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!