Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok nektek önzetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok nektek önzetlenül megad mindent?

Figyelt kérdés

Nem drága luxusdolgokra és pénzre gondolok nehogy félre értsétek...csupán kedvességre, figyelmességre, apró gesztusokra, melyekből tudom és érzem, hogy szeret. Néha egy kis meglepetés, hogy örömet szerezzen nektek.


Én fél éve vagyok együtt a párommal és soha semmi jelét nem mutatja annak, hogy szeret. Sőt szerintem egyre hülyébbnek néz.


2013. ápr. 14. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen:)
2013. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És például miben mutatja ki, hogy szeret és fontos vagy számára?
2013. ápr. 14. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:

miért néz hülyének? illetve hogy? miben nyilvánul ez meg?


kimutatja, leginkább szex közben, de amúgy is. bújós, kedves aranyos. most az egyszer nagyon jól kifogtam. ^^

2013. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem soha nem tette, ő inkább önző volt, de már vége
2013. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ezért nincs párom. Sajnos ez nálam alap egy kapcsolatban, ha nincs meg akkor kapcsolat sincs.
2013. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nagyon egyet értek veled...ezután én is így fogok gondolkodni az biztos!
2013. ápr. 14. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom az előző kommenteket :( Én azért erősítem a ,,van remény" táborát, pontosabban a barátom. 4 éve vagyunk együtt, de még mindig írogat szerelmes mondókákat, dicsér, hogy szép vagyok, hoz nekem valami finomságot csak úgy, és mindig mondja mennyire szeret, igényli az ölelést, az összebújást. Természetesen ettől függetlenül nem egy nagy rózsaszín cukormáz az életünk, neki is megvannak a maga hibái, de ezen a téren nem lehet panaszom. Szóval vannak ilyenek is, fel a fejjel! :)
2013. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!