Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy az elején túl sok mindent elmondtatok egymásnak, és ez később feljött mindkét fél részéről?

Figyelt kérdés
Gondolok itt régebbi kapcsolatokra.

2013. ápr. 11. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, és ez nem túl jó dolog! :/
2013. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Valahogy szerencsém volt, elég intelligensek voltak a szereplőim, ahhoz hogy ilyet soha ne tegyenek.
2013. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem, ha megkérdezte elmondtam, ebből nem volt gondom soha, N
2013. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen! Azóta is szidom magam, mert van pár olyan dolog, ami örök tüske maradt benne és bennem is!!! Ha elölről kezdhetném, tuti hogy nem engedném, hogy a múltamról kérdezzen, és azt sem, hogy ő arról beszéljen!!! Ennek sosincs jó vége!!!!
2013. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen. bár akkor máég csak barát/haver volt a lány. és mindent megbeszéltünk. én is tudtam, az ő dolgairól, ő is az enyémekről, aztán egymásba gabalyodtunk... engem nem zavartak amiket megtudtam, őt viszont nagyon, de azt mondta, hogy a múlton nem lehet változtatni. aztán egy egy hajbakapásnál, féltékenységi "rohamánál" előjöttek a viselt dolgaim. a 3. után azt mondtam, hogyha még egyszer felhánytorgatja, akkor az biztos szakítás lesez. azóta nem teszi :-)
2013. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet ezt kezelni?
2013. ápr. 11. 11:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. És többet nem fogom senkinek így kiadni magam már rögtön az elején, hiba volt.
2013. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt leginkább "fenyegetéssel", limittel, ha még egyszer felhozza...

Senki nem köteles ezt hallgatni évekig, hogy a fejéhez vagdossák a múltját, mert ha nem tudja elfogadni a másik, akkor szvsz.

Gusztustalan ezzel visszaélni, még veszekedéskor is.

Ez igazából világnézeten múlik, ami elég mélyen van az emberben, így van akit egyáltalán nem érdekel, mert azt mondja, őt az érdekli, veled milyen, van aki pedig azt vallja, ha mással is megcsináltad, a múlt meghatározza a jövőt stb.

2013. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az utóbbi van.Hogy hibáztam,és nem bízik bennem,pedig még az lején vagyunk.
2013. ápr. 11. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!