Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondja neked valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja neked valaki, hogy a párod megcsal te rákérdeznél? Mármint a nőtől akivel megcsal, megkérdeznéd, hogy igaz-e? A páromat kérdeztem, ő tagad mindent.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondja? En bízom a paromban, ha o nemet mond, akkor elhiszem. Ha kétségeim vannak, akkor meg szakitok.
2013. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdezném meg, de a páromat nagyon figyelném!

A párodat megkérdezted és nem hiszel neki, ha a nőt megkérdeznéd, elhinnéd amit mondd? Ugye nem, akkor minek kérdezni, csak magadat aláznád meg.

2013. ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert csak olyannal lennék együtt, akiben bízom, és nem sérteném meg azzal, hogy az ő szava ellenében egy idegent kérdezek meg inkább!
2013. ápr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Nézzük a lehetőségeket:

1.) tényleg megcsal --> gondolod, hogy a csaj nem tagadná?

2.) nem csal meg --> a csaj jogosan tagad, te meg hülyét csináltál magadból, a párodat is kellemetlen helyzetbe hozod.


Én még a páromnak sem említettem volna, mert ha van alapja, akkor vagy gyorsan abbahagyja a viszonyt, vagy még óvatosabb lesz.

Jobb, ha csendben résen maradsz.

2013. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
a nőnél nem kérdeznék rá. a páromnál igen, de még ez se biztos. függ attól, h ki mondja és mire alapozza...
2013. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát attól függ ki mondja. Egyszer csaltak meg unokatesóm szólt, neki elhittem:) Mikor a férjemmel összejöttünk még kavart az exe, neki nem hittem, le is bukott, hogy hazudik.

Mikor az exem megcsalt igazából nem is rákérdeztem, mert tudtam hogy igaz,csak úgy közöltem vele hogy szakítunk ezért, de még akkor is tagadta, aztán elbeszélgettünk és bevallotta. Én inkább őt járnám körbe még párszor, a másik nőt nem kérdezgetném. Szerintem sem vallaná be ő sem.

2013. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
vagy a másik nő bevallaná, még akkor is ha nem igaz, csak hogy bekavarjon...
2013. ápr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Persze, majd be is fogja vallani...

Hülye lennék rákérdezni, akkor csak óvatosabb lenne és sosem tudnám meg az igazat.Én türelmesen várnék és figyelnék.Kevésbé hiszek a pletykáknak, mint annak, amit látok.

2013. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem kérdeznék semmit. Amit akarok tudni(mind az emberről, mind az adott dologról) azt mindig kiderítem és csak a saját tapasztalataimra hagyatkoznék.
2013. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Shaddark ***** válasza:
90%

"Jobb, ha csendben résen maradsz."

Szerintem semmi értelme egy olyan kapcsolatot erőltetni ahonnan hiányzik a bizalom.

Ha okot ad rá, kételkedj. Ha nem ad okot rá akkor pedig keress fel egy szakembert, arra való hogy segítsen megoldani a problémáinkat amit magunktól nem tudunk. Nincs abban semmi szégyen, inkább az szégyelnivaló ha nem nézünk szembe vele és takargatjuk, 3. félre hárítjuk.

Ám hogy ez az ok (3. fél mondta) eléggé körülírt, ha leírod ki mondta, hogyan és miért akkor talán itt is tudnak segíteni benne eldönteni igaz-e.

2013. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!