Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdeznéd a barátnődtől,...

Megkérdeznéd a barátnődtől, hogy tetszik-e neki a volt barátod?

Figyelt kérdés
Igazából neki is van barátja, de úgy érzem, valami azt súgja, vonzódik a volt páromhoz. Eléggé fájna. Te rákérdeznél, vagy ne keltsük fel az alvó oroszlánt?
2010. aug. 15. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a volt párod nem mindegy?sztem elöbb neked kellene túl tenni magad rajta.
2010. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NEM, mégpedig azért nem, mert semmi közöm hozzá, és engem valószínű nem is érdekelne a válasza.
2010. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem
2010. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Magánügye, hogy ki tetszik neki, és ki nem. Ha éppen a volt barátom, akkor ő.
2010. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, több okból sem. Egyrészt semmi közöm hozzá, ha akarja majd elmondja, ha így van. A másik, hogy most minek keserítsem feleslegesen a saját életem, ha mégis.

A harmadik meg, hogy attól, hogy egy nőnek van barátja, párja, férje...stb, még megtetszhet más, de ez messze nem jelenti azt, hogy akár egy percre is elgondolkodna azon, hogy elhagyja azt, akivel van, hiszen ezek többnyire múló dolgok.

Egyébként ha jó barátnők vagytok, és ennek ellenére nem mondja el, az valószínűleg azért van, mert ő se tartja fontosnak, nem érdekli komolyan a srác és nem akar ezzel bántani.

Amúgy meg gondolj bele, jobb, ha tetszik neki, ez csak azt jelenti, hogy hasonló az ízlésetek, sztem sokkal szarabbul esne, ha azt gondolná, hogy uramisten hogy járhattál ekkora szerencsétlenséggel.

Szóval ne problémázz felesleges dolgokon...

2010. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha már nem zavarna a dolog, megkérdezném, és még segítenék is nekik összejönni.

Volt már ilyen, és nagyon örülök a boldogságuknak.

De te még nem vagy túl rajta. ha nagyon jóban vagy a barátnőddel, megkérdezheted, de mondd el neki, hogy neked ez még rossz érzés lenne.

A barátság fontosabb mint a pasik.

2010. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én a helyedbe tuti megkérdezném! ha nagyon jó barátnők vagytok, akkor ugyis azt mondja, hogy nem és nem fog a volt barátoddal összejönni, ha meg azt mondja hogy tetszik neki vagy szimpi, akkor tuti nem is igaz barát!

én sose jönnék össze barátnőm volt barátjával!

2010. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha igazi b.nőd akkor nem fog összejönni az exeddel. Nálunk tabu a másiknak a volt barátja. Szerintem az tök gáz, ha a b.nőd összeakarna jönni az exeddel. Mármint az ő részéről gáz.
2010. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!