Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdeznéd mi baja, vagy...

Megkérdeznéd mi baja, vagy várnád míg ő akar veled beszélni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, nem régóta ismerem, talán 4 hónapja. 2 hete egyszerűen levegőnek néz, ha összefutunk csak akkor köszön ha nem vagyok egyedül.

Ma odajött egy barátnőmhöz és a kisfiához, közben engem bámult, hogy mit csinálok.

A kisfiú anyukája -azaz a barátnőm- azt mondta menjek oda kérdezzem meg mi a baja.

Nem tudom, de ha egyik napról a másikra megutált, még én menjek puncsolni?

Nem tudom, hallott-e valamit, vagy megbántottam volna, de ahelyett hogy odajönne tisztázni a dolgokat, most fúj rám, mintha embert öltem volna.


2010. aug. 9. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném mi baja. Nem szeretem az ilyen játszmákat, ha akarok valamit akkor megteszem.
2010. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem semmi okot nem adtam arra, hogy haragudjon.
2010. aug. 9. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkoe mwg semmi veszteni valód.Oda mégy megkérded mi a baja, mi történt.Vagy elmondja, vagy nem.ha nem, többet ne is tötődj vele.
2010. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Iszonyú zavaró tud lenni az ilyen helyzet, de én csak azért sem érdeklődnék mi a baj. Továbbra is kedvesen viselkednék, vagy levegőnek nézném. Hidd el sokkal jobb módszer arra, hogy oda menjen hozzád és elmondja mi baja-bánata van.
2010. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma is odajött, ott állt tőlem egy méterre... nézett, talán azt várta hogy megkérdezem mi baja.
2010. aug. 9. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
19:30 vagyok. Várd meg amíg kiböki mi baja. Ha nincs vaj a fejeden akkor nem kell kérdezni, magyarázkodni. Aki haragszik az békül. -tartja a mondás. Továbbra is viselkedj vele úgy, mint korábban. :)
2010. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj oda és kérdezd meg mi a baja, engem nagyon idegesítenek az ilyen "sértődőd emberek". Főleg úgy, hogy semmi okuk a haragra.


Kérdezd meg, hogy "Ne haragudj de megbántottalak valamivel mert újabban..."


Vesztenivalód nincs:)


L/18

2010. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap még fújt rám, ma jött oda mosolyogva. Köszönt, megdicsérte a táskámat stb.
2010. aug. 10. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!