Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hagyjam a nagyszájú prolinőket...

Hagyjam a nagyszájú prolinőket a fenébe?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jónak induló kapcsolatom egy gyerekkori Barátnőmmel.Hozzá költöztem,de szép lassan kikészültem a panelben élő proli szokásoktól,stílustól,stb.,mire végülis szakítottunk,mert nagyon nem voltak egyezőek a nézeteink.

Most megint van egy kapcsolatom,még semmi komoly,csak összejárunk,de itt is azt érzem,hogy nem érdemes bele menni,mert attól függetlenül,hogy emberileg rendes a Nő,olyan szokásokat,és dumákat veszek észre egyre jobban,ami egyátalán nem az én világom.Állása nincs,elég rendetlen,de Ő bizony megmondja a frankót mindenkinek ha kell,meg ha Ő bele egyszer belerúgnak,azt tízszer visszaadja,és aztán a f.szom,g.ci,b.szdmeg,az állandó kötőszó,hőbörög örökké,megsértődik,meg a telefont úgy veszi fel,hogy tessék-idegelme:),hát szóval elég ratyi a Nő.

Kicsit kipanaszkodtam magam most:),de igaz,hogy nem lehet sehova jutni az ilyen típusú Társsal?

Panelben élőktől bocs,én így láttam,de tisztelet a Kivételtől!

Én 43,első Nő 41,utóbbi 45



2013. ápr. 13. 13:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy hagyd, az ilyenen nem lehet segíteni. Az meg igaz, hogy nem minden panelban lakó proli. Laknak panelban kulturált emberek is, de a prolikkal lakóhelytől függetlenül kár a gőzért.
2013. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!