Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hagyjam a nagyszájú prolinőket...

Hagyjam a nagyszájú prolinőket a fenébe?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jónak induló kapcsolatom egy gyerekkori Barátnőmmel.Hozzá költöztem,de szép lassan kikészültem a panelben élő proli szokásoktól,stílustól,stb.,mire végülis szakítottunk,mert nagyon nem voltak egyezőek a nézeteink.

Most megint van egy kapcsolatom,még semmi komoly,csak összejárunk,de itt is azt érzem,hogy nem érdemes bele menni,mert attól függetlenül,hogy emberileg rendes a Nő,olyan szokásokat,és dumákat veszek észre egyre jobban,ami egyátalán nem az én világom.Állása nincs,elég rendetlen,de Ő bizony megmondja a frankót mindenkinek ha kell,meg ha Ő bele egyszer belerúgnak,azt tízszer visszaadja,és aztán a f.szom,g.ci,b.szdmeg,az állandó kötőszó,hőbörög örökké,megsértődik,meg a telefont úgy veszi fel,hogy tessék-idegelme:),hát szóval elég ratyi a Nő.

Kicsit kipanaszkodtam magam most:),de igaz,hogy nem lehet sehova jutni az ilyen típusú Társsal?

Panelben élőktől bocs,én így láttam,de tisztelet a Kivételtől!

Én 43,első Nő 41,utóbbi 45



2013. ápr. 13. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

semmi köze a panelhez.

Ugyanennyi bunkó él falun, családi házban is.

Oka van, hogy neked ilyen jut...

2013. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sejtettem,hogy lesz panelvédelem,de egyébként tényleg van oka annak,hogy ilyen jut.
2013. ápr. 13. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem panelfüggő, lehet ott gyakrabban előfordul, de ez lényegtelen. Ha van oka, hogy ilyen jut, vagy változtatsz az okon (és keresel jobbat), vagy változtatsz a nőn, vagy megbékélsz vele, vagy lelépsz és élsz egyedül (ha az okot, amiért csak ilyen jut nem tudod megváltoztatni).
2013. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A proletár olyan ember akinek nincs semmije csak a munkaerejét tudja áruba bocsátani!Latin eredetű kifejezés.A proletár lét nem emberi kvalitás hogy került ez az emberi magatartások közé?És minek?Minden emberi magatartásra meg van a megfelelő szó.
2013. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egy hibás elképzelés. Én az első házasságomban azt hittem, hogy valami tiszta, széplelkű falusi lányt veszek el, igazi urbánus létemre. Kiderült, hogy egy idegbeteg, hisztis, féltékenykedő, üvöltöző, modortalan parasztp... Második házasságomban is karitatív elvek vezéreltek, városi prolinő, majd magamhoz emelem, már az ötlet is milyen... Kidferült, hogy alkoholista, veszekedős, műveletlen... szóval, ez nem megy. A harmadik házasságom maga a béke, kultursziget, és már vagy 20 éve tart, nyilván a sírig... Mindig le kell vonni a tanulságokat.
2013. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"városi prolinő, majd magamhoz emelem"


Ne emelgesd mert húzódást kapsz!

2013. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös!

Azt nem írtad hogy harmadszorra grófkisasszonyt szerencséltettél meg?

2013. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es, nem írtam... egy teljesen normális nőt vettem el, a fenti tulajdonságoktól menteset.
2013. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szegény apám mondta: Mindenki a maga fajtájával házasodjon:"Zsidó a zsidóval, cigány a cigánnyal."-ez azt jelenti, hogy egy más társadalmi rétegnek más az életvitele, nehéz a kettőt össze egyeztetni. Én panelban élő, városi lány egy vidéki diplomás fiúhoz mentem, ez nem sikerült.
2013. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdésre: Igen, hagyjad. 1 órát sem tudnák mocskosan beszélővel élni. A beszéd tisztasága fontos, sokkal fontosabb, mint azt ma sokan gondolják.
2013. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!