Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van egy ilyen nagyszájú...

Van egy ilyen nagyszájú kisember aki ilyen lázadó piszkáló természetű, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyiss még nagyobb szájat, leugatod oszt' kész.
2011. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lezavarsz neki pár maflást, utána majd nem fog pampogni :P
2011. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valami jobb tanács kéne, ütés nem használ, mert akkor megint elkezdi a mondókáját, addig oltja az embert, amíg övé nem lesz az utolsó szó.
2011. máj. 26. 16:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Levegőnek nézni, nem mutatni semmi rekciót a pattogására.
2011. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Áhh szerintem az a legidegesítőbb ha nem csinálsz rá semmit se csak mosolyogsz. Vagy soha nem válaszolsz vissza neki, mármint durván, nem vitatkozol vele.

Én ilyen természetű vagyok, én úgy nevezem :be tudom csukni a füleimet:D de tényleg..próbáld ki. (mondjuk akik heves természetűek azoknak nehezen megy) de szerintem ez az egyik legjobb megoldás:) nekem már bevált;):D

2011. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Visszapiszkálódsz. "Ha megakarsz ölni egy szörnyet, neked is azzá kell válnod.":D

(~Eredeti:"If you want to kill a monster, you have to become one of them")

2011. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó nem értem mit akarsz mondani.


Nem én magam vagyok lázadó természetű, félénk vagyok.


Az a kérdés, mit lehet ilyen ember ellen tenni?

Szó szerint ráakaszkodik az emberre addig követ és elkezdi oltani mint állat.

2011. máj. 26. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Kijavítom magam, úgy volt eredetileg, hogy "to kill a monster, you must become one" :D

Azt akarom mondani vele, hogy ha ő lázadó természetű, és piszkálódó, kötekedő, válj ilyenné, hogy leoltsad. Te is lázadj, piszkálódj, beszólogass, nézd a legapróbb hibákat...

De amúgy felejtsd el, ha nem tudsz a természeteden változtatni, akkor egyszerűen csak:

Ne vedd komolyan. Beszélj vele és légy nyitott, csak bagatellizáld el amit mond, sugallja azt a beszéded felé, hogy nincs jelentősége mit mond, mert te csak mosolyogsz rajta, hogy milyen butaságokat mond.

2011. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyél látványosan/ironikusan komolytalan vele. Mutasd ki, hogy nevetséges a szembedben. A kiröhögés általában felsöbbrendűséget fejez ki, ami nem mindig jó, de ilyen esetekbe pl, nagyon is.
2011. máj. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!