Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen természetű vízöntő...

Milyen természetű vízöntő csillagjegyű babád?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam február 18-én született.


Jószívű, kedves, barátságos(de kell kb.15 perc, hogy feloldódjon), szófogadó (amellett, hogy akaratos), és rendkívűl értelmes, okos kisgyermek.


A fentiek mellett egyre hisztisebb, akaratos.


Ja és elég rossz alvó, rossz evő.


Lehet, hogy egy kicsikét elfogult vagyok:)

2011. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom február 11-én született. Jellemző rá:


gyors értelmi fejlődés, magas beszédkészség. ez abban mutatkozik meg, hogy 4-5 szavas mondatokban beszél, mondókázik, énekel (persze hibákkal!).Nem verekedős, kedveskedő, nagyrészt ő is szófogadó, nem túl sokat hisztiző, társaság kedvelő (felnőtt és gyereke egyaránt) és igénylő! Nem egy kitűnő alvó (de biztosan lehetne rosszabb is), nem túl jó evő. Viszont a játékokban (kézügyességet és logikát igénylő)segítséget igényel.

2011. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az én kislányom 9 hónapos, február 15-én született.


Eddig amiket észrevettem:

- nagyon értelmes, szerintem a koránál fogékonyabb, felnőttesebb kislány

- nagyon társaságkedvelő (félelmem, hogy ne bízzon meg mindenkiben, idegenekkel is túl közvetlen sajnos....)

- szerencsére jó evő és jó alvónak is mondanám

- nyugodt, békés

- akaratos is néha de hamar megérti ha valamit nem szabad és elfogadja

- folyton "beszél", be nem áll a szája:)


Leginkább azért kérdezem mert kicsi félek ettől a végtelen nyitottságától és (tudom önzőség) de úgy érzem nem csak hozzám ragaszkodik mint anyjához, hanem szinte bárkihez és bárkivel jól elvan. Persze nem szeretnék és anyám asszony katonáját nevelni de jó lenne, ha különbséget tudna tenni anya-apa és idegenek között.


A ti babátok mennyire anyás egyébként?

2011. nov. 7. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegnapi 2. vagyok. Az én kislányomra nem volt jellemző, ez az idegenekkel is barátságos vagyok a végtelenségig dolog és talán majd még a te lurkód is változik. Sőt, biztosan! Amúgy jobb ha barátságos, mintha mindenkire csúnyán nézne.(Ilyet is ismerek!) Nagyon anyása 21 hós kislányom!! Eddig csak jóformán velem volt el, nemrég kezdte elfogadni a keresztanyját, mamáját mostmár apával is el van.
2011. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!