Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti is fel vagytok háborodva,...

Ti is fel vagytok háborodva, ha valaki ok nélkül felébreszt benneteket, csak azért, mert unatkozik?

Figyelt kérdés
Szerintem addig egészséges aludni, amíg az ember magától fel nem ébred (már amikor megteheti, nem kell iskolába vagy dolgozni mennie). Mégis a családtagjaim szándékosan felébresztenek, csak azért mert ők felébredtek, én se aludjak tovább!

2013. ápr. 6. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
ha már 7-8 órája alszol nyugodtan keltsenek fel, legalább hosszabb napod lesz.
2013. ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám pont 1 órája tette ezt. Rettenetesen idegesít. Egyszer majd én is felkeltem hétköznap reggel, mert unatkozok.
2013. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon utálom; meg még azt is, ha telefonon keresnek és kiderül, hogy hülyeség és tök lényegtelen a mondanivaló.
2013. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sose mondod ilyenkor, hogy kotródjál, meg ne lássalak reggel a szobámban még egyszer, meg hogy ha még egyszer felébresztesz, kitépem a szívedet, mi?
2013. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg igaz az, hogy mindenkinek a maga baja a legnagyobb. Én például annak örülnék, ha valaki felkeltene, mindegy hogy miért, csak tudnám, hogy nem vagyok egyedül....
2013. ápr. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A mobilt mindig kikapcsolom lefekvés előtt aztán hívjon aki akar, majd kapok sms-t hogy ki keresett. A vezetékeset meg ugyan nem szoktam, de azon nem is nagyon keresnek. Vagy kihúzod azt is mikor lefekszel. Simán megtenném... ha teheted hogy sokáig alszol.
2013. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!