Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiatalok! Mi a véleményetek...

Fiatalok! Mi a véleményetek az idősebb (50 feletti) korosztályról? Azokra gondolok, akik partnerként kezelnek benneteket és nem néznek le, nem oktatnak ki, nem akarnak a korukból előnyt kovácsolni, szívesen megisznak veletek egy sört, stb.

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
most voltam tréningen 3 napot. Volt egy nő 55 éves, hát egy tündér volt. 28 éve van a cégnél (illetve az elődeinél) én 9 hónapja, de semmi fellengzősség nem volt benne. Teljesen partner volt mindenbe. Este kiültünk a teraszra, ő is ivott picit. Igaz, gondolom a korából adódóan nem volt fent velünk hajnali 3ig, de semmiből nem vonta ki magát. Nagyon jó fej!
2009. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem az ilyeneket :) volt már nem is egy ilyen haverom
2009. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Modern gondolkodású jóemberek.
2009. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
na pont ezekkel nincs semmi bajom! ha fiatalos a felfogása akkor nincs probléma, csak ne ő/ők beszéljenek állandóan. mert ugye tudjuk h az öregeknek be nem áll a szájuk:)
2009. szept. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Szeretem tisztelem őket :) Amit adnak azt kapják vissza (nem csak ők...) :) Tisztelem és megbecsülöm őket. Mert a tiszteletet nem követelni kell, hanem kiérdemelni.

Szinte bármiben segítek nekik, bármikor.

2009. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jó fejek vagytok, köszönöm a válaszokat. A kérdésben említett idősebb úr természetesen én vagyok.

Huszon-, és harmincéves barátaim vannak, és oda-vissza tiszteljük egymást.

Nekünk egy kicsit könnyebb volt kezdeni, nektek most sokkal nehezebb, és higgyétek el, sajnállak is benneteket.

Sajnos egy mai fiatal csak akkor megy az egyről a kettőre, ha örököl és ez gusztustalan.

2009. szept. 9. 20:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos az öröklés tényleg nagy probléma:( az apukám és a tesója nagyapám magas posztja révén (amit ő intézett el) jó állást kapott, de a saját szakmájukban. az építkezésben is segített az öreg. de ezt most nem sok mindekiről lehet elmondani, az apám már ugyanezeket nem tudná megadni nekünk:( sajnos ilyen ez a világ.
2009. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nagyon jó, hogy nem felejtették el, milyen volt fiatalnak lenni, sőt, lélekben még ők is fiatalok!
2009. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az ilyen embereket.Nagyon.Pont egy ilyen valakivel barátkoztam össze a múlt héten.És nagyon jó fej és úgy látom életre szóló lesz a barátságunk.
2010. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ember szellemi életkora nem azon múlik, hogy milyen születési év van az igazolványában. Én harmincas nő vagyok, jártam egy internetes fórumon összejött társaságba, ahol 19 éves volt a legfiatalabb, 54 éves a legidősebb ember, és soha senkivel nem érzékeltem a korkülönbséget. Most meg voltam egy olyan társaságban, ahol nálam mindössze 2-3 évvel idősebb nők voltak, és úgy éreztem magam, mintha a saját nagyanyáim társaságába csöppentem volna. Lehet egy nyolcvanéves ember is bohém, és egy húszéves is korlátolt.
2010. dec. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!