Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiatalok! Mi a véleményetek...

Fiatalok! Mi a véleményetek az idősebb (50 feletti) korosztályról? Azokra gondolok, akik partnerként kezelnek benneteket és nem néznek le, nem oktatnak ki, nem akarnak a korukból előnyt kovácsolni, szívesen megisznak veletek egy sört, stb.

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 14:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én mindig nagyon örülök neki, amikor olyan idősebb emberekkel találkozom, amilyen majd én is szeretnék lenni. Olyan megnyugtató. Mert sokan vannak, akik idősebb korukra valahogy nem is tudom, begyöpösödnek, meghibbannak, korlátoltakká válnak... és néha kicsit aggódom, hogy mi lesz, ha én is olyan leszek majd. De amikor olyanokkal találkozom, akik idősebben is nyitottak, "józan gondlokodásúak", barátságosak maradtak, akkor úgy érzem, azért van remény :DDDD.

Az gondolom magától értetődik, hogy akkor ezek szerint becsülöm az ilyen embereket ;)

2010. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a kommenteket csak a kérdésre válaszolok.

Én szeretem az ilyeneket,sőt...csak az ilyeneket szeretem.Szerintem ez a normális.Azért mert öregebb,semmivel sincs előrébb mint én.A látásmód,a tapasztalat nem kor függvénye.

A lekezelő 50 éves korosztály nagyon fel tud hergelni...

2010. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!