Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Benneteket is zavarna? Vagy...

Benneteket is zavarna? Vagy csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
A szomszédba egy pár hónapja költözött egy fiatal srác. Kitették állítólag otthonról és valami ismerőse befogadta, hagyta hogy itt lakjon. Összebarátkozott először az egyik, majd a másik szülőmmel. Azután feszt ide járt, olyan délután 2-3-4 óratájt megjelent, aztán kitartott itt estig. Volt, hogy 9-kor ment el. Itt is evett meg minden. Megértem hogy nincs pénze, hiányzik a családja, de sokszor olyan pofátlanul jött ki (meg ugyebár rendszeresen). Most már segít apukámnak a ház körül cserébe. Akkor is zavaró hogy ha pl. tudja hogy itthon vagyunk átül, néha még délelőtt. Lehet hogy csak én nem vagyok ilyen vendéglátó ember? Kicsit lelkiismeret furdalásom van miatta, mert megértem, de mégis zavar. Úgy tűnik a szüleim megbarátkoztak vele, egy rossz szavuk sincs már rá mióta besegít pl. fát vágni. Az ő házuk, ők tudják.
2012. dec. 2. 14:20
 1/4 anonim válasza:
Ha a szüleid jóba lettek a sráccal és őket nem zavarja a jelenlétük akkor haggyad..:) Esetleg még azt megteheted, hogy mondd meg a szüleidnek, hogy zavar téged a srác...Vagy amikor nálatok van, tegyél úgy mintha ott sem lenne :)
2012. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudják, észrevették. Egy ideig azért őket is zavarta. Mostanság már úgy tűnik annyira nem hogy segít is. De akkor is csak egy idegen, nem ismerem. Ide csöppent és csak nem tudok ettől elkövetkeztetni. Eddig rokonok, közeli barátok, ismerősök jöttek át hetente, vagy inkább havonta párórára, de heti 4-5 nap (most már, régen több volt) kicsit sok szerintem. Lehet csak azért zavar mert ideges vagyok amúgy is.
2012. dec. 2. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szüleid kezdeményezték ezt a fogadtatást, Ő persze hogy átjár hisz elfogadja a jó vendéglátást, ha segít faternak akkor nem értem mi a gond, Hamár adok, akkor kapjak is valamilyen szinten

20/F

2012. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, ha segít akkor fizetségképpen itt vacsorázik vagy ebédel. Azért annyira nem invitálták, egyszer átjött és azóta naponta, de minimum kétnaponta. Ma is volt már itt 4-szer. Reggel, délelőtt valamiért, délbe itt ült és most jött át megint valamiért. Ez inkább hónap végén zavaró, mikor mi is úgy számoljuk a pénzt és pont nem jön ki +egy fő főzéskor vagy valami. Szüleimet is zavarja. Szóltak is már neki hogy mi is élnénk családi életet, azóta ritkultak a "látogatások" és azóta segít itt ha tud. De néha ha itt ül 3-tól 9-ig az kicsit sok. Főleg ha munkából jövet ő fogad és még nyugodtan kajálni sem tudsz, vagy csak beszélni a családdal.
2012. dec. 2. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!