Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Zavarna benneteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavarna benneteket, ha a baránőtök trollkodós lenne?

Figyelt kérdés
Szóval néha szívatja az embereket, ismerősöket, amolyan kis humorista. És az emberek mondjuk bírják, de ti is csak barátként tudnátok nézni rá vagy lehetne több is ez a tulajdonság ellenére?
2012. okt. 14. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem értem az összefüggést.

A humorosság kizárja a szerelmet, vagy mi?

2012. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és eddig egy páromat sem zavarta, sőt... Most egy olyan férfival vagyok együtt, aki nem épp a szavak embere, szóval nem mondanám humorosnak, amolyan antiszoc, de még ő sem bánja.:) Ha eleve csak barátként tekintesz rá, akkor lehet nem lesz belőle semmi... :/
2012. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A párom és én is ilyen vagyok,nem zavar ez senkit.
2012. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Először nőjön fel, aztán pasizzon.
2012. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem kéne egy ilyen barátnő.
2012. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

ma 13:19


az ilyen fajtától válnak ....

2012. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Ez nagyon gáz...egy bizonyos kor után ki kell nőni a dedóból.

Nem attól vicces valaki mint a munkatársam, hogy miközben öltözünk ránkzárja az ajtót, meg kapcsolgatja a villanyt "poénból"... hihihaha mekkorát kacagtunk -.-

Nem beszélve arról hogy valakinél a kapcsolgatás, az állandó vibrálás epilepsziát okozhat és pont egészségügyisek vagyunk, neki kéne legjobban tudnia. Mit ne mondjak, nagyon mérges lettem rá.

Biztosan nem kellene nekem társnak ilyen, örüljön hogy elviselem rövid ideig ha muszáj.

Létezik emelkedettebb humor is amit értékelek, de az ilyesmi már tizenévesként sem jött be.

2012. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

humoros lehet, trollkodós nem.

A trollok, idegesítőek, cseppet sem humorosak, csak a maguk örömére szekírozzák a népet... szeretethiányos kis ideggörcsök.


Ilyentől meg mentsen meg a jóisten.

2012. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Aki mások szívatásában leli örömét az még csak hülegyerek. Még barátként sem, max. haverként tudnám rövid ideig elviselni.
2012. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Isten mentsen egy ilyen nőtől. Pfff...
2012. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!