Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek megbocsájtható ha...

Szerintetek megbocsájtható ha egy férfi megüt egy nőt?

Figyelt kérdés
Nem megver, hanem megüt. Egy pofon például.

2013. márc. 27. 21:53
1 2 3 4
 21/32 ettro ***** válasza:

19:15


nagy igazság


hozzátenném még ha a szülei nem nevelték meg, a népnek kell

2013. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
55%

"Szerintem egyetlen egy eset van, amikor megengedhető. El tudom képzelni azt a hisztit, amikor egy józanító pofonra van szükség. Ezt is viszont tényleg olyan helyzetben, amikor már már agyvérzést kap a nő és ennek ellenére is képtelen leállni és csak mondja és mondja azt, amiben nincs is igaza. "


Én meg úgy vagyok vele, hogy ha ő nem tudja uralni magát, akkor miért pont én nyeljek le mindent. Ha emberszámba nézek valakit, és kedvesen beszélek hozzá, akkor vagy ezt a hangnemet üsse meg, vagy én ütöm meg a kis pofikáját...

Nagyon szemtelenek tudnak lenni a nők manapság. És ez pont a feminista lotyók miatt van, akik hülyeségekkel kábítják a nőket. Jó hogy lassan farkat nem növesztenek és szkandereznek a kocsmában vasmacska tetkóval, mint Popeye. Attól hogy egyenjogúság van, nem kell igénytelenné válni, meg mocskosszájúvá.


"Az itt általam leírt 3-as hsz-ben történtek után szerintem nagyon is kijárt volna egy lángos."


Én biztos lecsaptam volna. Az egy dolog, ha hibázik, de nem bírom, mikor hülyének néznek. Ha megtudom hogy a srác tudta, hogy van valakije a lánynak, őt is leütöm. Mindkettő ugyanazt kapja, egy pofont, mert én hszek az egyenlőségben. Soha nem gondolkozik el rajta, ha papucs vagy, legközelebb rutinból néz hülyének. Nem feltétlenül téged, hanem minden következő férfit. Szóval mondhatnám, ez kötelességed lett volna.


"Sajnos mindig azt vizsgálják, hogy jajj szegényt megverték, vagy megütötték. Azt sosem nézik, mi volt az előzmény.


Sajnos sok esetben a nő már évek óta terrorizálja a férfit, mire a férfi egy szer felemeli csak a szavát."


Szerintem sincs különbség fizikai meg verbális agresszió közt. A nő a lepcses szájával ver, a férfi a kezével. Ha az egyik nem tudja tisztelni a másikat, megérdemli.


"Semmilyen körülmények közt nem. Nem is férfi az, aki nőhöz csak egy ujjal is hozzáér. Gondolj bele: a férfi sokkal erősebb mint a nő általánosságban véve, ezért ha férfi bánt nőt, az pont olyan, mintha 20 évesek mennének neki a 10 éveseknek."


És ebből következik, hogy a nő korlátlanul pofátlan lehet?


"De ennél sokkal jobb, ha inkább az érzelmeivel játszol, és lelkileg készíted ki belül. Na, az sokkal nagyobb és fájóbb nyomot hagy. :)"


Szerintem pont ez a legnagyobb gerinctelenség, és általában nők élnek ezzel.


"NŐRE NEM EMELÜNK KEZET"


És férfival nem acsarkodunk.


"hozzátenném még ha a szülei nem nevelték meg, a népnek kell"


Igen, és mivel nem vagyok a gyámja, hogy egy életen át tanítgassam, amire az apja lusta volt, vagy épp nevelőintézetből szökött, mert fattyú, egy határozott mozdulattal nagy hatással lehetek a jövőjére. És ha én ezt nem teszem meg, akkor valaki más sokkal csúnyábban meg fogja tenni. Csak akkor már nem tud siránkozni senkinek, amikor a (talán jogosan) idegbeteg hapija agyonrugdossa a zárt falak között, mert úgy viselkedik mint egy állat.

2013. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
45%
az előttem levonek szerintem te egy mocsok vagy aki nőket ver mért egy sulycsoportban lévőktől már fél, aki valaha is megutott egy nőt az szegyelje magát és le lehet csititani szépen is, érdekes nekem sikerül.
2013. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Jobb mint a megcsalas. De amugy azon kivul, hogy nehany perverz no igenyli is ezt, nem igazan bejovos. Amugy en siman visszaadnam :D
2013. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
ha néhány mazhoista nő igényli az oké de nőt nem utunk meg akarmien is legyen
2013. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
39%

" az előttem levonek szerintem te egy mocsok vagy aki nőket ver mért egy sulycsoportban lévőktől már fél, aki valaha is megutott egy nőt az szegyelje magát és le lehet csititani szépen is, érdekes nekem sikerül."


Az az érdekes, hogy a hozzád hasonló acsarkodó békemesterek valahogy még mindig nem hozták el a világbékét a földre.

Ha ennyire tehetségesnek érzed magad, menj Észak-Koreába diplomatának, vagy Afganisztánba túsz-kommunikátornak, vagy magyar rendőrnek, és megmondhatod, hogy nincs szükséged gumibotra meg pisztolyra, mert te a bűnözőt is szép szóval fogod rávenni, hogy feladja magát...

2013. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
ne hasonlitsd a nőket koreai vagy afgán katonakhoz nem ugyan az a sulycsoport, amugy tiszti főiskolát végeztem. azt azért meg hozzátenném hogy egy gyökér vagy és remélem hogy tobbet nővel nem talalkozol. undorító és gusztustalan egy felfogasod van
2013. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Azért itt a legtöbb válaszoló (nem írom, hogy hölgy) hiányában van erősen a jókor elhelyezett atyai nyakleveseknek!!!
2013. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem te dontsd el, hogy elfogadod-e. A te eletedert te vagy a felelos, nem tudhatjuk hogy milyen a hazassagod, es hogyan all a merleg nyelve.
2013. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
én is szoktam veszekedni a parommal de nem emelek rá kezét akarmeddig is fajuljon a dolog.
2013. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!