Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek megbocsájtható ha...

Szerintetek megbocsájtható ha egy férfi megüt egy nőt?

Figyelt kérdés
Nem megver, hanem megüt. Egy pofon például.

2013. márc. 27. 21:53
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Egészen konkrétan: ha a férj megüti a feleségét az elfogadható? Tehát ha hosszú kapcsolat után egy házasságban történik ez.
2013. márc. 27. 21:54
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
NEM!
2013. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Tirpákfalván biztos, nálam nem. Én sem vagyok egy nyugodt típus, néha ölni tudnék, de mindig visszafogom magam, akkor is, ha halálra provokálnak és úgy érzem, felrobbanok. Sajnos volt már erre is példa.
2013. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Erre nincs bocsánat.
2013. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
55%

Régebben én is azt gondoltam, hogy nem illik,

de amióta itt szocializálódok a gyíkon,

már nem vagyok annyira biztos ebben!!

2013. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszi!
2013. márc. 27. 22:03
 7/32 anonim ***** válasza:
42%
Ki a rák pontozgat itt ilyen lelkesen?
2013. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem! A megcsalás(a csók is megcsalás) és a pofon nálam a nem megbocsájtható kategóriába esik. Pedig már 8 éve vagyok kapcsolatban a párommal, 3 éve már a férjem is. Egy gyerekünk van, a másodikat tervezzük, de így sem bocsájtanám meg egyiket sem.
2013. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Egyszer ütött meg az akkori barátom. A semmiből, egy veszekedés alkalmából. Az életben nem gondoltam volna.

Egyébként hagyott bennem nyomokat, utána jöttem össze a férjemmel, de az elején ha vitatkoztunk féltem hogy megüt. Pont azért mert az exemről sem gondoltam volna. Szerencsére ez elmúlt, de ha egy új férfinál féltem elmondani mit gondolok, akkor nem is tudom, hogy aki azzal marad aki megütötte, hogyan képes kiállni magáért következő vita esetén.

2013. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem egyetlen egy eset van, amikor megengedhető. El tudom képzelni azt a hisztit, amikor egy józanító pofonra van szükség. Ezt is viszont tényleg olyan helyzetben, amikor már már agyvérzést kap a nő és ennek ellenére is képtelen leállni és csak mondja és mondja azt, amiben nincs is igaza.


Persze ezt azért elég nehéz lenne megítélni, hogy mégis mi az a szint, ahol már ki kell zökkenteni a másikat.


Mindezek ellenére én nem tudnám megbocsátani, ha engem megütne a párom, tekintve, hogy ismerem magam és tudom, hogy soha nem tudnék eljutni arra a szintre, mint amit az előbb leírtam.


Egyébként korábban már volt egy kérdés, ahol egy srác adott egy pofont a barátnőjének(állítása szerint kicsit, csak azért hogy kijózanítsa) és ahogy leírta a szituációt én akkor indokoltnak véltem és neki adtam igazat.


22N

2013. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!