Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A "bezzeg a mi időnkbe"...

A "bezzeg a mi időnkbe" kijelentéstől ti is falra másztok?

Figyelt kérdés

Nem tom ki hogy van vele de részemről ennek a kijelentésnek, az agyvérzésen kívül semmi értelme nincsen.

Mer ilyeneket kapok h amikor nem volt még tv, rádió, számítógép, meg h nem volt mindig okos telefon...

Na és akkor mi van, akkor is kék volt az ég, zöld volt a fű még akkor is oxigént szívtak az emberek.

Ma meg ezek jó h vannak mert kényelmessé teszik az életet.

Én pl ha híreket akarok olvasni megnézem a netten és nem kell 30 percnyi tv reklámot pluszba elviseljek. Ha zene kell ott a YT...

Most komolyan ez mér zavar embereket ???

Talán mennyünk vissza mamutot kergetni Kr e 10.000-be !


Köszi a válaszokat.



2013. márc. 20. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Idősebbektől még elnézem, bár nem tudom, miért szeretnék, hogy egy rakás szerencsétlenségnek érezzem magam, akit azzal vert meg az ég, hogy egy "rossz korban" születtem.

De amikor nálam fiatalabbak skandálják (26! éves vagyok), az már inkább röhejes.

2013. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fhúú, hát ezt a nyugdíjasok mondják nyakra-főre, mintha az ő életük csokis mazsolás piskóta lett volna. Igen, nekem is mondja nagyim állandóan, hogy mit netezek annyit, meg miért mindent a neten nézek meg, mikor ott a sok könyv is. Bezzeg ő is ám ezt teszi és közben azt mondja, hogy milyen kár, hogy az ő idejében még nem volt ez ilyen könnyű. Meg miért telefonálok, írjak szépen levelet és adjam fel postán. Aha, aztán várjak 2 hétig, mire megjön a válasz. Nem fogják fel, hogy haladni kell a korral.
2013. márc. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem fogják fel :)
2013. márc. 21. 15:05
 4/4 mustafa33 ***** válasza:

ne félj, te is leszel olyan ☺. ha leszel egyáltaaán.

te is majd ezt mondod a gyerekednek, mikor ajakkorongot fog akarni betétetni és kiröhögi a te tágított lógó füledet. ☺

Ami a híreket illeti, te csak azt nézed meg ami érdekel, nem azt amit esetleg tudnod kellene, lehet az nem érdekes, de ha nem tudod anyagi kárát látod :(

2013. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!