Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők/csajok miért hordják...

A nők/csajok miért hordják farzsebbe a telefont ? (Többnyire Iphone-t)

Figyelt kérdés

Férfit még nem láttam így, nekünk a pénztárca van ott, nyilván van kivétel, de engem ez a jelenség érdekel, nem a kivétel.

(Tehát nem kell ideírnod h Te nem ott hordod, vagy ott hordod faszi léttedre)

Budapest.



tegnap 19:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és mindenféle kihajthatós tok, stb védelem nélkül, kb mint egy tollat hordana ott, aminek mindegy.
tegnap 19:39
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nézd meg a női nadrágon lévő zsebek méreteit.
tegnap 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami, de általában csőnadrágos farmereknél a jellemző, ott meg van zsebméret+ sose láttam még nőt táska nélkül :)
tegnap 20:09
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Általában minden más táskában van, de a gyorsabb kommunikáció és már a fizetés miatt is ugye, egyszerűbb csak a farzsebbe rakni, praktikusabb... ha magamból indulok ki.
tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Mert elől nem fér be
tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Első zsebbe kb semmi nem fér be (már ha van egyáltalán), táskából meg macerás kipakolni. Én tömegbe szimplán a kezembe szoktam hordani, ha meg kevesebben vannak körülöttem, akkor hátsó zsebbe teszem, és gyakran ellenőrzöm, hogy ott van-e még és mindig az agyam egy része arra koncentrál, hogy érzem-e a súlyát (lekopogom, még nem lopták el/vesztettem el/lett baja ettől, pedig már 6

7-8 éve ott tartom)

tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
69%
Én is szoktam farzsebbe tenni, bár nem iphone-om van... Ahogy már írták, a női nadrágokban előre nem fér be, sőt sokszor nincs is zseb elől, csak dísz. Legalábbis én mostanában nem találok sehol olyat, amin van, bár nem is ez alapján veszel nadrágot. A női táska meg tudjuk milyen. 😅 Ha oda beleteszem, akkor kb 10 perc míg megtalálom. Így marad a farzseb, vagy a kezembe fogom. Ahogy lépek érzem, hogy ott van, meg figyelek is rá, eddig még nem lopták el.
tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Abban a zsebben fér el
ma 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, csak így meg könnyű ellopni/kiejteni sztm, inkább táska, de értem.

Köszönöm szépen.

ma 10:23
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Feltűnési viszketegség.
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!