Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tí szoktátok MP3-as bulit...

Tí szoktátok MP3-as bulit tartani?

Figyelt kérdés
Van pia, társaság ugyan úgy, de mindenki hozzá a saját MP3-as lejátszóját és azon hallgatja a zenét. Így sosem leheet kifogás a zene miatt, és mindenki ezerrel pörög végig. Mostanában csak ilyen házibulikat szervezek.
2013. márc. 17. 04:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Mi inkább olyat szoktunk, hogy a buli előtt egy héttel mindenki összecsomagolja és átküldi vagy pendrive-on odaadja azokat a zenéket, amiket hallani szeretne, és akkor egy-két fő meg összeállítja a playlist-et, igazságosan mindenből beletesz egy kicsit, lehetőleg úgy, hogy illeszkedjenek egymás után a trackek stb.

A ti módszeretek számomra kicsit fura, de hát ha működik, akkor jól van... :D Tudod, mi jut róla eszembe? A Házibuli c. film nyálas jelenete, a walkmannel és a fejhallgatóval. :D

2013. márc. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
neeem. mivan ha valaki a depis szamokat kedveli? beul a sarokba egy buli kozben? es ha tancolni akarunk? tok mas a ritmus. ez igy nem jo. a zene, amit egyszerre hallgatunk kozelebb hoz. es talan a kommunikacio is konnyebb. meg ha kiveszed a fulhallgatot a fuledbol oda a partyhangulat. kb akkor mar az is lehetne, hogy mindenki tancoljon egymagaba otthon mp3mal amilye zenere csak akar. amugy filmben lattam hasonlot, ott jonak tunt de a valosagban szerintem nem lehet igy igazi egy buli.
2013. márc. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy van ez a jelenet abban a filmben, leírná valaki? :)
2013. márc. 17. 04:51
 4/8 anonim ***** válasza:
jesszus... ez a buli nagyon furcsa lehet. Én ha házibuliba megyek a barátaimhoz akkor nekem teljesen mindegy, hogy mi szól, mert az úgy is csak mellékes. Szerintem arra a pár órára mindenki arrébb tudja tenni a zenei ízlését.
2013. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ezt nem tudom elképzelni xD

nálunk népszavazás szokott lenni hogy mit hallgassunk, max összeveszünk rajta

2013. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi álltálába mindig előkapjuk a YT-t és ott rakunk be számot, sorban egymás után és így mindenki meghallgatja amit akar.

Nem szoktunk rajta össze veszni.


24 F

2013. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Házibuli c. film jelenete:

Táncolnak, ugrándoznak a kölykök (kb. tizenkét-tizennégy évesek) az üvöltő zenében, isszák az üdítőket literszámra, táncolnak, akár a felnőttek, majmolják őket... És akkor az egyik srácnak tetszik az egyik lány (Sophie Marceau játszotta, ez volt az első nagy szerepe), odamegy hozzá és ráteszi a fejére a fejhallgatót, amiből szól ez a nyál szerelmes zene*, és akkor a lány rögtön ellazul és szerelmi rózsaszín köd és táncolnak. :D

Nézd már meg a filmet. Muszáj. Nem csak ezért.

http://www.youtube.com/watch?v=EQDHCyFe2rY

2013. márc. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tessék, egy kép a filmből:

[link]

2013. márc. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!