Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megkérhetem rá, vagy túl késő...

Megkérhetem rá, vagy túl késő lenne már?

Figyelt kérdés

Van egy szép hosszú estélyi ruhám, de nem szeretem, mert bokáig érő. Gondoltam térdigérőre vághatnám, jobban szeretném, évek óta nem volt rajtam.


Az a gond hétvégére kellene, leghamarabb holnap tudom ejuttatni anyósomhoz, hogy megcsinálja. Pofátlanság a nyakába varrni 3 nappal az esküvő előtt?


2013. márc. 12. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, lesz-e ideje megcsinálni. Szépen elmondod, hogy elnézést, hogy csak most szólsz, megérted, ha már kevés az idő, de azért egy próbát megér.
2013. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy ezeket mind elmondom, tényleg semmi gáz, ha nem tudja már megcsinálni...


Csak attól félek bármennyi gondja van, vagy teendője úgyis elvállalja, ha kell éjjel, de úgyis megvarrná...Még soha semmire nem mondott nem-et nekem...

2013. márc. 12. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond. Majd visszánzod valahogy. Gondolom lesz olyan alkalom, hogy neki kellesz segíteni.
2013. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg hogy cserébe nem-e tudsz segiteni neki bármit (megfőzök mig megvarrja vagy amit akart csinálni)


És örülj neki,hogy ilyen,sokan irigyelünk.

2013. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:D


Azt hiszem, akkor megkérem. Már hívtam párszor, de nem veszi fel, szerintem dolgozik.

Köszi a válaszokat.

2013. márc. 12. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!