Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrjít a helyzetem. Szerinte...

Megőrjít a helyzetem. Szerintetek maradjak a kapcsolatban vagy próbáljam meg véget vetni neki, amíg nem késő?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok,életemben először fülig-oda-vissza-keresztül-kassul szerelmes.Igazán.

Volt már eddig is egypár kapcsolatom,de ez a mostani a mennyország.

21 éves,okos,klassz barátnőm van,látom rajta,hogy szeret,de az a bajom,hogy ő nagyon de nagyon kívánatos a férfiak körében,csak fiú barátai vannak,döglenek érte a pasik.

Én vettem el a szüzességét és én vagyok az első kapcsolata és pont ezért félek,hogy egyszer megcsal elhagy egy másikért,mivel egyáltalán nem élte még ki magát.

Megőrülök,ahogy néznek rá a férfiak,barátai.Félek vele maradni :(

Szerintetek eljön az az idő biztosan,hogy ki akar majd mást is "próbálni"?


2013. jan. 29. 20:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy normális szerelem érzés! Alakulhat bárhogyan is, ezt mi nem tudhatjuk.
2013. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Minden ismerősöm,kollégám állandóan mondja,hogy majd tuti talál magának valami jobb,fiatalabb egyetemista társat (ő is egyetemre jár).
2013. jan. 29. 20:17
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Azért mert valakik után döglik az ellentétes nem, nem azt jelenti, hogy meg fog csalni. Ez hülyeség. Ha ennyire félsz, vess be mindig valami izgalmasat az ágyba a fürdőbe, mindenhova, evés közbe is. Ne erre alapozd a kapcsolatod!

24/N

2013. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon egy kapcsolatod se legyen mert bárki megcsalhat bárkit!
2013. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod Rajta,hogy szeret,akkor próbálj meg bízni Benne!Pont a bizalmatlanság kergetheti Őt olyan helyzetekbe,amiket fájdalmasan élnél meg.
2013. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért hagynád el, mert túl jó nő a párod??

Te sem vagy komplett :)))

Inkább örülj neki.

2013. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsónak! Amúgymeg,hozzáteszem,13voltam amikor elkezdődött az első kapcsolatom.(Jöhettek azzal ,hogy milyen korán kezdtem,mái napig nem bántam meg semmit,hogy együtt voltunk)Mindig komolyan gondoltam vele,mivel azért nagy volt a korkülönbség,ezért sokan neki is mondogatták,hogy felesleges elkezdeni egy "kislánnyal",mert ha együtt is maradunk,úgyis kell neki más majd,stb.... hát 4évig tartott a kapcsolat,és ennek ő vetett véget...bár már 1000szer megbánta a dolgot,mostanra már rájött,hogy a mi kapcsolatunk,az igazi szerelem.hát én sem tudom elfelejteni,de lesz ami lesz,nem tudom hogy tudnék e újra bízni benne. A lényeg,hogy sosem tuhatja az ember,hogy miből mi alakul ki.Kitudja,lehet életetek végéig együtt lesztek.Van 1-2olyan ismerősöm,(idősebb),akinek a férje volt egész életében az egyetlen férfi. És én is kitudtam volna bírni.Nekem ő volt a mindenem.... 19/L
2013. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos, kedves kérdező, két lehetőséged van:

a; félreteszed kicsit ezeket az aggodalmakat, és kiélvezed minden pillanatát ennek a kapcsolatnak, függetlenül attól, hogy 20 év van még "hátra" belőle, vagy fél év.

b; aggodalmaskodsz, és a saját butaságod miatt felrúgod az egészet.


Az első variációban van esélyed egy hosszú és boldog kapcsolatra. A másodikban nincs.

Te döntesz.

2013. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

Hát nem tudom,hogy nála eljön-e az az idő.Nálam eljött! 4-évig voltam egy pasival aki elvette a szüzességemet,azért írtam,hogy pasi mert nem volt teljesen az enyém.

Szóval előre ne rettegj ettől,hogy mi lesz!

Ha úgy is alakul akkor addig is élvezd ki minden percét a kapcsolatotoknak.Próbálj meg nem erre koncentrálni és légy nagyon boldog!!!:):)

2013. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
a hülye haverjaidra ne hallgass a féltkenységen kivül a legnagyonn kapcsolatrombolo egy jolelkü barát aki sikeresen bogarat ültet a füledbe és elkezdesz rémeket látni.... bárki megcsal ha akar tökmindegy hogy néz ki és hány éve vagytok együtt.... ha megcsal nem ö volt az igazi ennyi. ha meg nem akkor feleslegesen pörögsz csak rástresszelsz és TE fogod tönkretenni az egészet.
2013. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!