Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrjít a helyzetem. Szerinte...

Megőrjít a helyzetem. Szerintetek maradjak a kapcsolatban vagy próbáljam meg véget vetni neki, amíg nem késő?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok,életemben először fülig-oda-vissza-keresztül-kassul szerelmes.Igazán.

Volt már eddig is egypár kapcsolatom,de ez a mostani a mennyország.

21 éves,okos,klassz barátnőm van,látom rajta,hogy szeret,de az a bajom,hogy ő nagyon de nagyon kívánatos a férfiak körében,csak fiú barátai vannak,döglenek érte a pasik.

Én vettem el a szüzességét és én vagyok az első kapcsolata és pont ezért félek,hogy egyszer megcsal elhagy egy másikért,mivel egyáltalán nem élte még ki magát.

Megőrülök,ahogy néznek rá a férfiak,barátai.Félek vele maradni :(

Szerintetek eljön az az idő biztosan,hogy ki akar majd mást is "próbálni"?


2013. jan. 29. 20:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondogatnak ilyet a "kedves kollégák", mert irigyelnek, és eszi őket a fene.

Nem azért lép félre egy nő, mert szép...hanem mert hűtlen. Ennyi.

Lehet egy csúnya nő is hűtlen, el kell keserítselek.


Azt írod, hogy szereted. Mi a fenét akarsz még????

Addig maradjatok együtt, amíg nektek ez jó. És TEGYETEK ÉRTE MINDEN NAP, hogy jó legyen nektek együtt.

12 éves bevált recept. :)


Lehet, hogy ő meg attól fél, hogy elhagyod egy érett, tapasztalt nőért, akit az ágyban még elefántfogásra is kiképeztek, és sok újat tud neked nyújtani. De gondolom, ez az aggódás mégsem fog ahhoz vezetni, hogy egy negyvenes szexőrült domina karjában köss ki.

Na pont ilyen ökörség az, ami miatt te aggódsz.


A kíváncsiság és a tapasztalatszerzés a megcsalásnál CSAK KIFOGÁS. Nem indok.


Nyugi.


A kollégáid oltásait fogadd egy lenéző mosollyal, és ha nem ugrasz, abba fogják hagyni.

2013. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nekem bizonyos szempontból hasonló kapcsolatom volt: a barátom jóval idősebb volt, magát nullának tartotta, engem istennőnek. Folyamatosan attól félt, hogy otthagyom, mert találok nála jobbat. Az agyamra ment azzal, hogy bár azt állította, bízik bennem, valójában nem bízott. Mindenben a gyanúi beigazolódását látta. Pár év után ott is hagytam. Ő azt hitte, hogy van egy másik kapcsolatom, bizonygatta nekem, hogy tudja, valaki más miatt hagyom el. Valójában másfél évvel később lett csak valakim, akkor még szó se volt az ilyesmiről. Te ne ess ebbe a hibába!
2013. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%

Talán én leszek az első, aki egyetért a kérdezővel, mivel ugyanilyen szituációban vagyok.

Itt most nem arról van szó, hogy megcsal-e vagy sem.

Én is megbízok a barátnőmben, viszont azt baromi nehéz napról-napra feldolgozni, hogy állandóan kikezdenek vele, flörtölnek vele. Egy idő után beleun az ember, hogy minden második pali bepróbálkozik nála.

Aki nincs benne, nem értheti, és igen, ilyen szempontból tényleg van olyan, hogy túl jó nő a barátnőm. Ha nyugaodtabb életet akarsz, én már azt mondom, jobb egy átlagos külsejű lány.

2013. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
ha minden pasi beprobálkozik náluk(eztmost mindkettötöknek irom, elözö és kérdezö) akkor ha normélis a csaj valoszinüleg öt magát is zavarja az örökös harc a pasikkal. de ö nem bujhat ki a böréböl,neki akkor is szar lesz ha ti elhagyjátok. hisz ugyanugy rá fognak mászni hiába nem hagyja. ha viszont élvezi láthatolag és nem unja, akkor elgondolkodnék h kell e ö nekem. ha tudnám és látnám h lerázza mindet akkor nem bosszantanám magam.
2013. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, de ne azért mert majd megcsal, hanem mert nem bízol benne és már most félsz, ami tönkreteszi majd a kapcsolatotokat és valóban keres majd mást, olyat aki nem fél mellette. Szóval, vagy szakíts, vagy szokd meg, hogy népszerű barátnőd van.
2013. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
De ugye tudod,hogy ez csakis a barátnődön múlik?Ha akarna,úgyis megcsalna akkor is,ha bűn ronda lenne.
2013. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igazán megnyugtattatok! :)
2013. jan. 30. 00:23
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

30 éves férfi helyett inkább írd azt, hogy 30 éves

pali(madár) vagyok. :) Remélem érted!

2013. jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nos igen, az én esetemben sajnos fenáll az, hogy élvezi, hogy flörtölgetnek vele.
2013. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"félek,hogy egyszer megcsal elhagy egy másikért,mivel egyáltalán nem élte még ki magát."


Ez projekció.

Rólad szól, nem róla.


"Félek vele maradni"


Inkább magadat vizsgáld meg, nem te akarod másokkal "kiélni" magadat??...


"Szerintetek eljön az az idő biztosan,hogy ki akar majd mást is "próbálni"?"


Nálad biztosan.

2018. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!