Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék gyereket nem késő már?

Szeretnék gyereket nem késő már?

Figyelt kérdés

47 éves vagyok a férjem 57 és nagyon szeretnénk gyereket. Mind a kettőnknek már van gyereke,de felnőttek.

Rendesen meg van még a menzeszem még nem maradt ki egyszer sem.

Bármilyen véleményed van kérlek írd le.(lehet,hogy pont az segít a döntésemben!!!)



#középkor #gyeremek vállalás
2013. febr. 2. 12:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Én már nem vállalnék kisbabát. Már az unokának jön el lassan az ideje. Nagyon öreg lennék, mire egyáltalán eljutna az érettségiig. Ez a nagy korkülönbség a gyereknek sem tenne jót.
2013. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 sasasa3636 válasza:
20%
SÓSEM KÉSŐ DE MEGKELL GONDOLNI EBBEN A VILÁGBAN EGYÉBKÉNT ÉN IS SZERETNÉK NAGYON ÉS MÁR 40 ÉVES VAGYOK DE KÉNE NAGYON
2013. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

- 60 leszel a gyermeked 10-es éveiben. Gáz.

- Én már nem vágnék bele.

- Sőt! A szülésnél is lehetnek már komplikációk, azt meg nehezen dolgoznád fel, ha - valamennyire is - a te akaratosságod miatt lenne valami baja.


Sajnálom.

2013. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
Baratnöm 41 évesen szült.Sok volt.a komplokacio,kisfia sem.egeszseges sajnos.Mindenkinek.szive joga.De én nem vallalnék ennyi idősen.
2013. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem vállalnék, már 37 is kockázatos.
2013. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Érthető ,hogy vágysz egy kisbabára... de vajon a gyermeked arra vágyna,hogy idejekorán fiatal felnőttként elveszitse a szüleit ...majd az ő gyermekének ne adathasson meg a nagyszülői szeretet ? Nem... ebben a korban én semmiképpen nem vállalnék már.Hamarabb kellett volna ezen gondolkodni .. max 40 évesen még vállalható lett volna.
2013. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%

Én úgy gondolom, egy gyereknek szeretet kell. Ha ezt meg tudjátok neki adni, akkor igenis vállaljatok!

Lehet, hogy fiatalon elveszíti majd a szüleit, de ettől még lehet boldog gyermekkora. Arra sincs garancia, hogy egy 25-40 év közötti szülőpár mikor megy el. Ma már semmire. Én azt gondolom, hogy szeretni kell és kész. Sosem lehet tudni, mit hoz a holnap!


Egy példa arra, akit nem érdekelt mások véleménye, mert minden lehetséges, ha igazán akarják! :)


[link]

2013. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%
Hát koncentráljatok az unokára.Azt is tudni kell mikor kell szülni.és bocsi de idősek vagytok ti már ehez.
2013. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%

Ha a helyedben lennék, nem vállalnék.

Viszont a világban van egy rakás nő, aki ilyen idős korában is teherbe tud esni, és meg is szüli a babáját.


Egyébként pedig a menstruációd nem biztos, hogy azt jelenti, hogy van is peteérésed.

2013. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
Inkább unokázásra gyúrjatok, sokkal jobb lesz.
2013. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!