Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor késő már gyereket vállalni?

Mikor késő már gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom nagyon sok mindentől függ egy gyerekvállalás, biztos háttér,munkahely, nem utolsó sorban hogy mindkét fél akarja.


Mégis úgy gondolom, ha az ember akar, mindig tud kifogást keresni, hogy miért korai még.

-Ha nincs lakás, akkor azért (mai világban nem is egyszerű)

- Ha van lakás (sok a hitel, egy fizetés arra megy szinte)

- Albérletbe ne jó, mert bármikor költözni kell (tulaj eladja a lakást stb)


Ha mindent számba vetnék, tényleg sose lehetne gyereket vállalni.

Viszont ketyeg a biológiai óra, s még mindig semmi, még tervben sem.


Kíváncsi vagyok, hogy kinek mi a véleménye, mennyi az a minimum-maximum életkor nőknél, férfiaknál egyaránt,amikor már jó lenne a baba.


2012. márc. 18. 19:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beáll a klimax.

Akkor má mindegy

2012. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Mindenkinél máskor. Egy nőnek igazán akkor késő, mikor már változó korba lép, és már biológiailag képtelen.

Én mondjuk úgy gondolom, közel 40 évesen és afölött nem túl nyerő, de vannak elegen, akik ekkor szülnek.

2012. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
21%

Ezert van az, h egyes nok a penzre mennek, igy tudnak mar 25 evesen is szulni.

Szerintem 35 folott mar keso.

2012. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

45 fölött már eléggé későn van, szerintem az ideális kor 25-30 között van, a regenerálódás sem elhanyagolható szempont.


a munkahelyet kihagytad, az is van annyira fontos, mint a lakás

2012. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem 35 éves korig kellene vállalni férfiak esetében, nőknek pedig úgy 32 éves korig. Bele kell gondolni, hogy azt a gyereket fel kell nevelni is, egy kis gyerek annyi energiát igényel, hogy viszonylag fiatal rugalmas szülőkre van szükség!
2012. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Írtam a munkahelyet az első mondatban. :)


Akkor 28 évesen még nem vagyok elkésve. :)

Komoly kapcsolatban élek, mindketten dolgozunk. Saját lakás nincs. S ugye a munkahelyet se lehet készpénznek venni.

2012. márc. 18. 20:03
 7/30 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is a 30-35 a felső határ. Ha idősebben születik a gyerek,akkor nem tudnak olyan reálisan foglalkozni vele,mint egy fiatal. Általában elkényeztetik,20 éves korában pedig már a generációs problémák miatt sok köztük a konfliktus.
2012. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
Anyámból kiindulva már 34 évesen késő....
2012. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
30vagyok,de nem állok készen erre,lehet nem is fogok.5-8év múlva csak kiderül,bár nálam nagy para van a szüléssel,terhességgel kapcsolatban,ami nem biztos hogy el fog múlni.
2012. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
31%

nők 21-35

ffi 23-55

2012. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!