Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék gyereket nem késő már?

Szeretnék gyereket nem késő már?

Figyelt kérdés

47 éves vagyok a férjem 57 és nagyon szeretnénk gyereket. Mind a kettőnknek már van gyereke,de felnőttek.

Rendesen meg van még a menzeszem még nem maradt ki egyszer sem.

Bármilyen véleményed van kérlek írd le.(lehet,hogy pont az segít a döntésemben!!!)



#középkor #gyeremek vállalás
2013. febr. 2. 12:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mivel én elég hipochonder vagyok, ennyi idősen már nem vállalnék gyereket, magamat is kicsit idősnek tartom hozzá 35 évesen...DE!!!

Borzasztóan tisztelem azokat, akik mégis bevállalják!

Miért törődsz mások véleményével, ha egyszer mindketten vágytok rá? Tényleg csak a szeretet és a biztonság, törődés számít. Sok sikert és boldogságot kívánok hozzá!

2013. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a választ! Sokat segített. Beszélgetünk még a férjemmel,hogy jól döntsünk.

Mindenkit felpontoztam!!

2013. febr. 2. 20:22
 23/26 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem késő. Ráadásul mire eldöntitek, próbálkoztok, összejön, megszületik, simán lehetsz 50 a férjed pedig 60. Arra emlékszem hogy az oviban csúfoltak egy kislányt akinek idősek voltak a szülei, és nagyon boldogan mondtam hogy az én anyukám 29. Persze, 30 évesen is meg lehet halni, de ha ekkora korkülönbség van a gyerek és a szülők között, sokkal valószínűbb, hogy a szalagavatóján már nem lesztek ott. Gondolj bele, simán 78-80 lehet az apuka amikor a gyerek ballag. Nagypapám nem volt ilyen idős amikor 18 voltam.

Felnőttek a gyerekeitek, biztos azt érzed hogy üres az életed, de nem soká lesznek unokáitok, és szükség lesz rátok. Én tökre örülnék ha 50 évesen felnőtt gyerekeim lesznek és kereshetek hobbikat, társaságokat, többet járhatok színházba, utazgathatok. Mindent kezdenétek előlről egy csecsemővel?

L21

2013. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én szülnék 47 évesen, de csak harmincas pasitól. Ahol az apa is ennyire idős, ott már necces a dolog.

Közös gyereketek még nincs? Mert megértem, hogy ez erős motiváló tényező.

2013. febr. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképp sem szülnék már. Sok olyan párt ismerek, ahol nincs közös gyerek, középkorúak és teljesen jól megvannak. Sőt, talán nem is ismerek olyat, aki 40 fölött az új párjától még vállal gyereket.
2013. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Cila-Bila ***** válasza:
Semmi gáz, az unoka szép ás kedves, de a saját gyerek az az igazi. Csináljátok meg, lesz idő mindenre.A régebbi főleg falusi világban, nem volt ritka a 47 éves mama. Most ezek a modern kisasszonyok, persze, hagynák, hogy más szüljön helyettük.Ők csak kefélni szeretnének. Hajrá 47 évesek! Mutassátok meg, hogy nem vagytok még öregek.
2018. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!