Nagyon szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretek a barátommal ölelkezni és csókolózni a nővérem előtt mert tudom, hogy neki nem valószínű, hogy lesz barátja mert elég csúnya szegény és látom, hogy amikor meglát minket akkor szomorú lesz.


Ilyenkor van egy egy kis lelkiismeret furdualásom de megnyugtatom magamat azzal, hogy ő meg sokszor türelmetlen és basáskodó.


2013. febr. 28. 14:00
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Te vagy az egysejtű!!! -.-
2013. febr. 28. 18:12
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

ha igaz a dolog, nem csak egy fake kérdés:

vicces, hogy az egysejtű megnevezés akaszt ki a legjobban.:D hát agysejted annyi van, az biztos. úgy képzellek el titeket, hogy te vagy a 13-14 éves kis menőcsaj, aki k.rva sokat képzel magáról, nővéred meg 15-16 éves, kicsit visszahúzódóbb lány. de szólj ha nem így van. a rossz tulajdonságait torlod meg rajta? mindenkinek van, aranyom.. a nővéred nem csúnya, lefogyhat, eltűnhetnek a bőrhibái, ha azért "csúnya" mert az arcvonásai azok, akkor meg húgaként te is hasonlóan nézhetsz ki.

2013. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Öcsémmel párszor már balhéztam össze eléggé rendesen.


De, hogy direkt sz@r helyzetbe hozzam, mert neki jelenleg nincs kapcsolata és esetleg nekem van?


Mire neveltek a szüleid Téged?


Aljadék viselkedésforma ez...


És igen, ahogy írták is, rosszindulatú és undorító dolog ez.


Szerintem ilyen gondolkodással még kapcsolat se való Neked.

2013. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Szerintem meg neked nem való.
2013. márc. 1. 12:58
 35/41 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Jelzem, higy tanácsod helyén való.


Egyedülálló vagyok és nem tervezek ezen változtatni.



Utolsó voltam.

2013. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kedves kérdező, bosszút állni lehet okos módon is. De te ugyanolyan szemét vagy, mint a nővéred, és abból, amit leírtál a hibáiról, sokkal rosszabb. És olyan hülye vagy mellé, mint a segg, és még beképzelt is. Gondolom, a barátod milyen lehet... (hányok).
2013. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Szánalmas...
2013. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Mások elött látványosan csókolózni.. csak a kultivált viselkedést nem ismerö prolik csinálják.
2013. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
nem
2013. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
csak a végén nehogy neki legyen családja, te meg elhagyott egyedülálló...ahogy az történni szokott. az univerzum mindig kiegyenlíti számlát
2013. dec. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!