Nagyon szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretek a barátommal ölelkezni és csókolózni a nővérem előtt mert tudom, hogy neki nem valószínű, hogy lesz barátja mert elég csúnya szegény és látom, hogy amikor meglát minket akkor szomorú lesz.


Ilyenkor van egy egy kis lelkiismeret furdualásom de megnyugtatom magamat azzal, hogy ő meg sokszor türelmetlen és basáskodó.


2013. febr. 28. 14:00
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
88%
Remélem néhány hónap múlva a pasid fog csókolózni előtted egy másik csajjal, és akkor majd megtudod, hogy szemét voltál-e a nővéreddel. :) Minden jót! :)
2013. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
82%
Honnan veszed, hogy nem lesz senkije azért, mert szerinted nem szép? Képzeld, még az egyik tolószékes ismerősömnek is sikerült tartós kapcsolatot találni. Nem minden a külső. És ki tudja? lehet, neki egyszer lesz komolyabb kapcsolata, neked meg soha, mert te csak a külsőre mész és buta is vagy, de nem kis szinten. csak sajnálni tudlak. A nővéredet meg csak azért, mert ilyen lelketlen testvére van. De úgyis visszakapod még.
2013. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
53%
Hagyjátok m ár!ez direkt csak ilyen piszkálódó kamukérdés, hogy ráugorjon a nép :-)
2013. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Az én szemétségben csak válaszreakció arra amit ő csinál.
2013. febr. 28. 14:20
 15/41 anonim ***** válasza:
84%
Az vagy és r*banc is.
2013. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
95%
Mi ez a mély egyetértés a fórumozók között? Semmi lepontozás? Ilyen se volt még.
2013. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
100%
Kegyetlen vagy,sokat fogsz meg sirni!
2013. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
88%

"Írtam a kérdésben. -.-"


Te tényleg ennyire hülye vagy? -.-

2013. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
2%

Nem értek egyet a többiekkel, hiszen attól még senki sem szemét, ha a párjával más előtt is csókolózik, még ha a másiknak nincs is jelenleg párkapcsolata.

Kérdező: Ugyanakkor segíthetnél a nővérednek párt találni. Valószínűleg össze tudnád hozni valakivel, és akkor nem lenne boldogtalan.

2013. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó: nem azzal van a baj, hogy más előtt csókolózik, hanem a miértjével. Azért csókolózik, hogy ez fájjon a nővérének..ezzel van a baj.
2013. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!