Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan győzzem le a dadogást?

Hogyan győzzem le a dadogást?

Figyelt kérdés
Megkérek mindenkit, hogy csak normális válaszokat adjanak mert ez nagyon kellemetlen 18 éves vagyok.
2013. febr. 26. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Fejleszd a homloklebenyed!
2013. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én 33 éves vagyok és sajna sehogy:(.Mindenk kipróbáltam.Azt tudom,ha izgulok csak akkor dadogok.Probálok lassan beszélni és nem iztulni,de nagyon nehéz.Vannak jobb és rosszabb időszakok,de Mos pár hete nekem is sürübben jön.:(
2013. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon kellemetlen nekem is! :S
2013. febr. 26. 13:13
 4/8 A kérdező kommentje:
És csak a t betűnél van így alig tudom kimondani azt a szót ami t-vel kezdődik.
2013. febr. 26. 13:21
 5/8 anonim válasza:
nekem a k,r,sz a legnehezebb:(
2013. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Segíthet a hangos olvasás és az éneklés.
2013. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem nem segít.Én rengeteget énekelek,mert 3 kis gyermekem van,és ének közbe soha nem dadogok.Gyerek koromban sem ha énekeltem,de utána ugyan ugy:((.33 voltam
2013. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állitólag a hipnózzis nagyon jó,de felénk nem tudok senkit se aki csinálja.Nekem is a t a legnehezebb,de rossz a k és a d.Ha nyugodt vagyok akkor rendben minden.
2013. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!