Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mindent kitesztek a vendégeite...

Mindent kitesztek a vendégeitek elé?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kínáljátok étellel, itallal, sütivel?
2013. febr. 12. 16:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki/k csak egy délutánra jönnek akkor általában hozunk fel rostost meg kólát teszünk ki poharakat, esetleg anya süt sütit, vagy megkérdezi, hogy csináljon-e szendvicseket. Ha meg hosszabb időre jön/nek akkor megmondjuk, hogy tessék itt a hűtő, ha éhes vagy benyúlsz és kiveszed ami tetszik. Szóval én ezt tanultam :D
2013. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Én eleinte a férjem barátai, ha jöttek mindig készültem, tortával, sütivel, aztán amikor már ötödjére mondták, hogy juuj, van benne zselatin? Fúúj, Túró? Fúúj, Tej? Fúúj(ami majdnem minden sütiben van), na akkor eldöntöttem, hogy kapnak egy teát, oszt kész. :))De abból mindig duplát kérnek, biztos hiányolják a sütit. :))
2013. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Kedves 17:24 válaszoló! Igazad lehet, látod, Én erre nem gondoltam.
2013. febr. 12. 17:53
 24/27 anonim ***** válasza:
81%
Pizzát szoktam rendelni, és megkérdezem, milyet kérnek. Nem vagyok nagy szakács.
2013. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérező, nem lehet, hogy nem diabetikus süti volt és nem akartak bunkónak tűnni, hogy csak rendes cukrosat csináltak, ezért rejtették el?


Egyébként én csapnivaló vendéglátó vagyok, mindig elfelejtek kínálni, még azt is, amit előre készítettem. :-D de magától mindenki nyugodtsn vehet.

2013. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet hogy igazatok lehet, nem sikerült a süti, vagy nem akartak Nekem rosszat vele, hogy cukorral készítették. Párom viszont nagyon szereti a sütit. :) Na, mindegy, már nem is gondolkozom rajta.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2013. febr. 12. 22:40
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamiből kevés van azt nem, mert akkor ne "marakodjanak" rajta :D vagy ne legyen egymás közt megsértődés, hogy valakinek nem jutott.


Ha van elég akkor viszünk ki 1 adagot ami biztos elég nekik, ha elfogy hozunk és vesznek amennyit akarnak. Üdítőt mi is felsoroljuk mi van, amit kérnek azt bontjuk.

2013. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!