Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mindent kitesztek a vendégeite...

Mindent kitesztek a vendégeitek elé?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kínáljátok étellel, itallal, sütivel?
2013. febr. 12. 16:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Megkínálom, amivel készültem, de csak azt bontom ki, amiből kérnek.
2013. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Amivel készültem igen :::
2013. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy a sütit kiteszem az asztalra a tányérokkal, villákkal együtt, a poharakat, üdítőket szintén. Aztán mindenkinek felajánlom, hogy vegyen, de nem erőszakoskodok, mert azt én sem szeretem. :) Negyed óra, fél óra múlva megint mondom, hogy vegyenek ám nyugodtan! :D
2013. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Voltunk nem régiben vendégségben, már évek óta nyúztak a vendéglátók, hogy menjünk el hozzájuk. Bejelentkezve mentünk, nem váratlanul, és dugdosták a süteményt előlünk.

2013. febr. 12. 16:26
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég gáz...

Ha már vendégeket hívok, akkor készülök... ha meg vmi sütit esetleg másnakl szánnék, nem az utolsó pillanatban dugdosnám. És én kirakom a sütit, rágcsát, italból meg megkérdezem, mit szeretnének, és azt bontok.

2013. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%
4-es, az nagyon király ... én olyankor boldog felkiáltással szoktam nyugtázni: "Jaj de aranyosak vagytok, hogy van meglepi süti!" - és megeszem ha nem szeretem akkor is :)
2013. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Szobában ültünk le, majd mikor kimentem a konyhába, a házigazda gyorsan bedobta a sütőbe az elkészült süteményt, és rácsukta a sütő ajtaját. Már kész volt a süti, tányéron volt. Nem hozta be a szobába, nem kínált meg belőle, sem vízzel, sem mással. Kicsit furcsa volt.:)
2013. febr. 12. 16:34
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Én semmit nem szoktam kitenni, mert nem olyan vendégeink vannak akik elvárnák :)

Viszont időről-időre megkérdezem nem kérnek-e valamit, és olyankor felsorolom hogy mi van itthon.

Tegnap pl. a legjobb barátom a vasárnapi maradékot fogyasztotta el jóízűen :D

2013. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Évekig nyúztak, hogy menjetek el ... aztán még egy pohár vizzel sem kináltak meg?? Az szép...
2013. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy várom el!:) Egyébként is cukorbeteg vagyok. Egy pohár vizet ittam volna, mert nagyon szomjas voltam, és kicsit kellemetlenül éreztem magam, hogy kérni kellett a vizet.
2013. febr. 12. 16:39
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!