Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mindent kitesztek a vendégeite...

Mindent kitesztek a vendégeitek elé?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kínáljátok étellel, itallal, sütivel?
2013. febr. 12. 16:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer mi is jártunk így! Én jó vendéglátónak tartom magam, mert tényleg ha előzetes egyeztetés alapján érkeznek a vendégek, terülj terülj asztalkámmal várom őket! Hát visszahívtak minket, és kitettek elénk egy-egy poharat. Csináltak nekünk bele szörpöt, és amikor elfogyott, még azt sem kérdezték meg, hogy esetleg önthetnek-e még egy pohárral....
2013. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%

Természetesen nem neked szólt az "elvárás" :D

De minden házigazda más...

De egy tepsi süti volt, vagy egy szelet? Mintha írtál volna tányérról is.

Lehet az volt az egyetlen süti, és a házigazda még véletlenül sem akarta elveszíteni :)


Én is letagadtam tegnap az egyetlen túrórudit a hűtőben :)

Már reggel óta vágytam rá, és késő volt hogy vegyek másikat.

2013. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Három nagy lapos tányéron volt a süti, gondolom délután sütötték. Azt dobta be gyorsan a sütőbe a házigazda ott előttem, és csukta rá a sütő ajtót, mint ha ott sem lett volna a süti.:) Aztán terelgetett szépen vissza a szobába.
2013. febr. 12. 16:49
 14/27 anonim válasza:
0%
Aki enni akar, az menjen, a boltba és vegyen magának egy csokit és nekem is vegyen egyet mert én nem fogok neki adni semmit az biztos nem vagyok vendéglő:
2013. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%
Hozzánk mikor vendégek jönnek, párommal szoktunk szendvicset is készíteni, sósokat kiteszem, ha van süti azt is, italt is.
2013. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz, akkor minek hívtak meg? Én biztos beszóltam volna, hogy ne aggódj, nem kell dugdosnod a sütit, nem kérek belőle, de egy vizet meginnék, mert lassan szomjan halok amiatt a fene nagy vendégszeretetek miatt. Remélem visszahívni nem fogod őket hozzád. :)
2013. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Hát ez az! Még most is ezen mosolygok, ha eszembe jut. Igaz, nem enni-inni mentünk, de azért egy pohár vízzel megkínálhattak volna.:) Na, mindegy, ez van, elmúlt...

Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 12. 17:13
 18/27 anonim ***** válasza:
89%
Bevallom, nekem is volt már, hogy eldugtam a sütit a vendégek elől:) Anyum csinálta, nagyon finom volt és nekünk se volt sok belőle, meg a vendégeknek se lett volna elég. Szóval szépen letakartam és a hűtőben hagytam. Ha látták volna, lehet lebunkóznak miatta, de ez van. Igaz, én készültem mással, nem maradtak étlen szomjan.
2013. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Csak szerintem ez azért volt ciki, mert pont megláttam, hogy eldugta.:)
2013. febr. 12. 17:18
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindíg megkínálom a vendégeket,ha más nem, elmondom, mi van itthon. Üdítö, víz, pohár már előre elkészítve az asztalon.

Egyszer én is az utolsó pillanatban akartam eldugni a sütit.

Szépen kiraktam tányérra, jól nézett ki. Férjem úgy döntött, megkóstolja..Nem akartam neki elhinni, de ehetetlen volt. Vendégeknek megmondtam, látták, nem tudtam letagadni. Megkóstolták..Azóta amikor jönnek, mindíg szólnak, ne süssek semmit! Meg tudom érteni..

Szóval, lehet, nem bunkóság volt. Csak nem sikerült.

2013. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!