Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mindennap megfürödtök?

Ti mindennap megfürödtök?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 17:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
Igen ....de ez m' milyen kérdés?
2013. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minden nap zuhanyzom. Nyáron reggel és este is.
2013. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen en is furdok minden nap. Nyaron pedig ahogy itt elottem is irtak reggel meg este is.
2013. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem,csak kéthetente. De mindennap megmosakszom vagy zuhanyozok.
2013. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Naponta zuhanyzok igen.Kádas fürdőt ritkábban veszek talán csak heti 1x


Egyébként is , magyar vagyok nem francia , alap dolog hogy naponta tisztálkodok.

2013. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyozni szoktam.

Fürödni csak havonta-kéthavonta.

2013. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyzok, mindennap, ha hetvegen nem megyek sehova, elofordul, hogy egyszer kihagyom. Nyaron se szoktam tobbszor, mivel nem dolgozok, joreszt otthon vagyok, nem nagyon izzadok. Plusz, kornyezetvedo vagyok, es ha 2x is zuhiznek azon gondolkodnek, hogy most hany afrika gyermek ihatna.
2013. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fürödni egyáltalán nem szoktam, pedig van kád, de nem szeretem húzni az időt ezzel a pancsi- pancsival. Gyerekkoromban imádtam a teli kádban ücsörögni órákat, de most legutóbb tavaly télen fürödtem, mikor lázas voltam, és hűtőfürdőt vettem.

Minden nap zuhanyozom, újabban kétszer is naponta, mert sportolok és nagyon leizzadok.

2013. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én imádok a kádban feküdni, szóval ha tehetem, minden nap fürdök, de ha nagyon nincs már időm, akkor persze zuhany. Mondjuk olyan is megesett már, hogy se egyik, se másik nem volt, nem dőlt össze a világ, például ha a kanapén fekve bealszom, utána már csak annyi telik tőlem, hogy átvonszolom magam az ágyra csukott szemmel :D
2013. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem. Általában zuhanyozni szoktam, mert az gyorsabb. Kádban csak hetente 1-2x fürdök, vagy ha fázom.
2013. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!