Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagy baj, ha nem köszöntöm...

Nagy baj, ha nem köszöntöm fel a családom tagjait a szülinapukkor?

Figyelt kérdés
mr alapjába véve az is gontod okoz, hogy megjegyzezzem mikor van a szülinapjuk. ijyenkor néha ciki hogy például már az egész család az aztalnál ül, a vendégek megérkeztek - de mivel nekem erről senki nem szolt ezért ott vagyok egy szál köntsöben mosdatlanul stb.
2013. febr. 10. 14:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem baj,de bunkóság. Valószínűleg azért nem tudsz a családi eseményekről sem.
2013. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Ant39 ***** válasza:
Ha minimális érdeklődést is mutatnál a családod iránt,akkor valószínűleg nem okoznak gondot hogy megjegyezd az ominózus eseményeket. Én is ilyen vagyok,de megszokták már tőlem ,és egy kicsit sem érdekel.
2013. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre hogy jönnek vendégek??? Ez érdekes. A megjegyzésről meg annyiit hogy ird fel, noteszba vagy a telodba vagy bárhova ahol látod. Ez bunkóság és nem kifogás hogy nem tudod megjegyezni.
2013. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Te tudod, nálatok hogy van a szokás.

De azért egyrészt ciki, hogy nem szólnak neked, ha vendésgég jön, ahogy az is, hogy ebédidpben Te még köntösben vagy.

2013. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem mert ide jönnek hozzám és én csak akor tudom meg amikor már itt vannak!! mer nekem senki nem szot!! lehet hogy a családommal van a baj szerintem
2013. febr. 10. 15:02
 6/21 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg akkor őket, miért nem szóltak.
2013. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
azt nem lehet!
2013. febr. 10. 15:11
 8/21 anonim ***** válasza:
És miért nem?
2013. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

jó lehet a kommunikáció nálatok


szerintem te egy 15-28 közötti fiú vagy, ugye? azokat szokta nagyon nem érdekelni, él-e hal-e a család


naptárad van? kicsi szád van? szülinap felír, család megkérdez: "a szülinapodon jön valaki?" ajándék megvesz, becsomagol, odaad... tudod....családi kapcsolatok

ha derogál, költözz el.

2013. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj. És nekik?
2013. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!