Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek is meg kéne...

Szerintetek is meg kéne osztania a tartózkodását a nőjével a lakótársamnak?

Figyelt kérdés
Tudom, van aki úgy fogja venni, hogy saját szobája, azt csinál amit akar. már tizenhat hónapja vagyunk egy lakótérben, már egy éve külön szobában. sok hónap telt el, mire a barátnőjével komolyan kezdtek járni, de ez idő alatt is elviseltem, az átszűrődő zajokat sajnos. ő kétnapont este jár haza 15 óra meló után, és kivan égve aztmondja. Én elválaltam, hogy takarítok, nála nem, azért, csak a közöseket is, cserébe, ha nem hallatszik át semmi. Viszont régen egy kétszer lement legalább ő este a nőjéhez, aki nem lakik messze. kb husz méterre. De mióta tévéje van, a nője már akkor is jön, ha még jóval később érkezik haza. Titeket nem zavarna? főleg úgy, hogy igazán nem mindig állja a szavát, a hangoskodás terén.
2013. febr. 1. 15:53
 1/3 A kérdező kommentje:
teht a két napi szabiján csak alszik, meg estére várja a nőjét, és kacarásznak, stb. én már unok szólni, meg ciki is. magyarán meg lehetne e jegyezni jogosan, hogy néha nála is aludhatnának?
2013. febr. 1. 15:55
 2/3 anonim válasza:
szerintem ha ennyit van ott, akkor adjon be a rezsibe. Ezt hozd fel, mert ő is használja a villanyt, vizet, és te fizeted amit elfogyaszt. Takarítani is takarítson, ne tedd meg helyettük, ha a csaj annyit van ott, akkor takarítson ő. Illetve kérd meg, hogy ne hangoskodjanak. Kb. ennyit tudsz tenni.
2013. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rezsibe benne van a lakhatás is, szóval nincs külön. csak mondom, csak mindig itt vannak, mert lusta ő is menni hozzá, csak felhívja és kész, feljön. és mivel másabb így kimenni is a közösbe ha egy csaj is ott lehet bármikor, gondolok itt gatyába vagy ilyesmi, ez feszélyez. meg zavaró, hogy nagy nevetgetések ilyenkor éjszaka is, még néha néha dugás hangok, pedig ezerszer kértem már, szóval, szerintem illő volna azt mondania, hogy figyi tényleg, már szinte mint egy pár vagyunk itt, nem gond esetleg? mert amúgy én mondtam neki, hogy pár mellett nem szeretnék lakni még az elején mondtam. és végül is így az mellett lakok ha úgy nézzük.
2013. febr. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!