Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 10-18 éves lányok, szoktatok-e...

10-18 éves lányok, szoktatok-e fürdeni testnevelés óra után, és ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gimnáziumban olyan rossz állapotú volt az iskolai zuhanyzó, hogy ha kényszerítettek volna, se mentem volna be.. Kibírtam még azt az egy órát, ami utána volt hazamentem és ott zuhanyoztam.. Az 5 perces szünet amúgysem lett volna elég lezuhanyozni felöltözni és odaérni a másik terembe.. Vittem parfümöt és dezodort és addig is befújtam magam, hogy ne legyek büdös..
2013. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem volt rá idő, a zuhanyzó meg olyan rossz állapotban volt, hogy szerintem nem is működött, bár sosem volt időnk kipróbálni.
2013. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nálunk a srácok közül is max 2-3 volt, aki rendszeresen csinálta, a legtöbbünk nem, és még nem is a zuhanyzó állapota miatt

(19/F)

2013. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok okból nem.

Zuhany tele volt szeméttel, kosszal, a fiúk átjárkáltak, kevés idő volt és nem mutogatom vadidegenek előtt a testem, mert mai világban előkapják a telefont, lőnek egy képet és megy is a netre, de legalábbis osztályközösségen belül tuti végig megy a kép.

2013. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hú hát..

én azért jól szájbavertem volna azt a k*rvát, amelyik megcsinálja :D

ha tudják rólad, hogy megteszed, akkor nem fogják

2013. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kameko-san ***** válasza:

Egy 5 perces szünet nem elég erre. A tanárnő még így is le szokott szidni minket, hogy milyen lassan öltözünk. Meg azt sem tudom, hogy működik-e a zuhanyzó. :D


13/L

2013. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A zuhanyzó sem valami bizalomgerjesztő, meg eleve egy lánynak nem elég arra pár perc, hogy levetkőzzön, összefogja a haját, lezuhanyozzon, felöltözzön, kifésülje a haját, a sminkről nem is beszélve. És még a következő órára is tanulni kéne közben, meg pisilni, felérni az osztályba, kajálni. Nálunk senki nem fürdik, konkrétan egy lány próbált meg egyszer, de elkésett a következő óráról. Én tesi után így is kb. úgy mozgok, mint valami gyorsított felvétel, hogy elkészüljek, a zuhanyzás sehogy nem férne bele. 17l
2013. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem, mert nem fér bele az időnkbe. Mi tesitanárunk alapból olyan hogy a szünetből is lecsíp egy időt így kb 3 percünk van átöltözni, az öltöző az épület másik felében van, a tömegen átvágni sem egyszerű, mire odaérünk marad kb 5 percünk átöltözni azt is gyorsan kell csinálnunk. A zuhanyzónk az egy rémálom, alapból csak 3 fülke működik a 6 ból. Egyik csaj zuhanyzott le ott az osztályból ő csak azért mert egy kinti tesiórán belesett a sárba és kényszerből kellett mennie, szegénynek 5 percet kellett várnia hogy kifolyón a mbüdös víz, plusz felérjen a melegvíz utána lezuhanyzott mivel papucsa nem volt mezítláb ment be oda, törölközőt is úgy kért a tanártól aki szerencsére tudott neki tisztát adni. Hát a lába gombás lett, de szerencsére tudták kezelni, és 20 percbe tellett mire végzett mert hol volt meleg víz hol nem. meg persze az utána lévő csatornaszag 2 hétig bűzlött az öltöző és nem tudtak mitcsinálni.
2013. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én anno nem zuhanyoztam, pedig volt, amikor 1. óra volt a tesi. Egyszerűen nem lehetett az alatt a 5-10 perc alatt normálisan letusolni, főleg, hogy volt kb. 2 zuhanyzó 15 emberre. Ha nagyon megizzadtam, akkor max. a felsőtestemet mostam át a mosdónál, lehetőleg akkor, amikor más nincs bent, és igyekeztem eltakarni a mellem, de az is kb. 3 alkalom volt. Egyébként sem szeretem mutogatni a testem.
2013. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. Olyan állapotban vannak a zuhanyzók, hogy életveszélyessé is lehetne őket nyilvánítani.

2 az a 5 perc arra sem elég szinte, hogy felöltözködjenek, és elmenjenek a másik tanterembe.

3 Sok helyen nincs meleg víz.

4 egyszerre tényleg nincs 32 zuhanyzó! :)

2013. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!