Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki suliba jár, az eddig...

Aki suliba jár, az eddig mennyit lógott tesi óráról, vagy éppen mennyit tesizett?

Figyelt kérdés
Én eddig a mai napig nem tesiztem, sz'al azért kérdem.:D

2013. jan. 28. 07:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Szégyellheted is magad. :) Ha nálunk nem tesiztél volna ennyi ideig, eleve még érettségit sem kapsz ott soha, az fix.
2013. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Én soha nem lógtam tesiről. Még betegen, is tesiztem, mikor eltört az ujjam, kértem a tanárt, hogy adjon más feladatot, mint a többieknek. Bírom, mikor a tizenéveseknek az a legnagyobb problémája, hogy heti kétszer 45 percig fel kell emelni a s.ggüket.
2013. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De azéry nem mind1,hogy ki miért nem tesizik..én az őszintét megvallva pénzhiány miatt..mivel nincs tesi cuccom, így...
2013. jan. 28. 09:45
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne hazudj, akkor nem lennél a lógásodra annyira büszke, hogy még kérdést is kiírja belőle...
2013. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 aikiboxer ***** válasza:
Én végiglógtam a 8 évet... de nem csak én, hanem az egész osztály... A tesi"tanár" odaadta a focilabdát óra elején, mi meg mentünk ki focizni az udvarra. Télen pedig volt jégpálya a suli udvarán, úgyhogy húztuk fel a korit és mentünk ki jégfogózni. Ez volt nálunk a tesióra. Egy darab hivatalos gyakorlatot (kézenállás, hátrabukfenc, szekrényugrás stb.) nem csináltunk soha. :)
2013. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tesicucchoz nem egy nagy vagyon kell, már nem azért. Egy régi szabadidőnadrág, póló meg cipő bőven elég. Ne sértődj meg, ha nem veszem be ezt a kifogást.

Nálunk volt olyan, aki gyógytesizett, azért nem volt sima órán, de a legtöbb csak lusta volt dolgozni, és inkább doki ismerőssel kiíratta magát egész évre. Ennek semmi értelmét nem láttam. Soha nem csináltunk tesin kínzó gyakorlatokat. Félév elején megvoltak a kötelező felmérések 1-2 hétig, utána meg végig játszottunk, azt, amit a csoport akart. Ha kétféle játékot akartunk, akkor két terembe mentünk. volt olyan, hogy átkéredzkedtem a fiúkhoz, mert azt játszottak, amit én szerettem. Átengedett focizni, a lányok meg röpiztek. Baromi jófej tanárom volt.

2013. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ki nem álhattam a tesiórát, ahogy tudtam mindig lógtam róla vagy a dokival csináltattam igazolást h ilyen meg olyan bajom van, a végén már megkérdezte h ugyan fiam meddig nem akarsz tesire járni???akkor így jó lesz??

Főiskolán meg fel is voltam mentve tesi alól akkor már testépítő voltam azt mondta a tanár nekem már úgyis felesleges

2013. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Aki végiglógja a tesit, annak sz'tem szíve ügye..de amíg nem ismered a családom anyagi helyzetét (havi 70k ft, java elmegy csekkre, a kevés maradékből együnk, igyunk, vagy vegyünk létszükséglethez nem kellő dolgot és fagyjunk meg otthon, netalán haljunk éhen???? Néha egy-két csekket a köv. havi segélyekből kell fizetni, mert olyan helyen élünk, ahol 0 munkalehetőség, így anyám munkanélküli, apám az nincs, csak papám dolgozik pesten, hétvégén jön csak haza, de félt 1000-500ft-ot is adni) Mostmár elhiszed, aki nem hitte el cseszd meg!!!
2013. jan. 29. 07:06
 9/17 anonim ***** válasza:
kérdező akkor hogy hogy van net?? az is drága ha alapvető dolgokra nem tellik, ahogy te írtad.
2013. jan. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Suliban alapvetően ban net..Már bocs...
2013. jan. 29. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!