Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki suliba jár, az eddig...

Aki suliba jár, az eddig mennyit lógott tesi óráról, vagy éppen mennyit tesizett?

Figyelt kérdés
Én eddig a mai napig nem tesiztem, sz'al azért kérdem.:D

2013. jan. 28. 07:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A felszerelés egyszeri beruházás, nem kell minden hónapból a 70-ből 20-at erre áldozni. :)

Egyébként pedig menj el ingyenes ruhaosztásra, ha tényleg ennyire gáz a helyzet, 1 nadrágot, 1 pólót és 1 cipőt tudsz hozni onnan, nem megoldhatatlan a helyzet.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

Az én iskolámban elég sok anyagi helyzetű emberke volt, voltak nagyon szegények, de ilyet, hogy azért nincs tesiruhájuk, nem hallottam egyiktől sem... Max. nem Nike volt. És? :) Ráadásul én sportiskolába jártam, emelt tesivel és sportszakkörökkel, nem volt elég 1 szett, mégis mindig mindenki megoldotta.

2013. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Csak tudod az se mindegy, hogy egy szülő foglalkozik-e a gyerekével vagy sem..Mert anyámnak az se tünne fel néha ha meghalnék és nem kerülnék haza..

Szóval nem mindegy..mint ahogy a mondás is tartja: "nem mindegy, hogy idd ki, vagy vidd ki"...!!!!!

2013. jan. 29. 10:29
 13/17 anonim ***** válasza:

Sajnálatos dolog ez, biztos nem egyszerű így. De neked már feltűnt, nem tudsz mit tenni, mint belátni, hogy amit élsz, az a TE életed, és annak ellenére, hogy most mi a szitu, hogy állnak hozzád, arra törekedj, hogy hozd ki belőle a maximumot. Ne hagyd, hogy a szerencsétlen körülmények egy szerencsétlen embert csináljanak belőled.


"Mondok valamit, amit amúgy is tudsz. A Világ nem csak napfény és szivárvány. Ez egy kegyetlen, undok hely és bármilyen tökös srác vagy, térdre kényszerítenek ha hagyod és soha nem engednek felállni. Senki nem tud olyan nagyot ütni, mint az élet. De nem az számít, mekkorát ütsz, hanem hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni. Bírni kell a pofont, és muszáj menni tovább. Csak így lehet győzni. Ha tudod, hogy mit érsz, menj és küzdj meg azért ami jár és közben viseld el a pofonokat. Ne mutogass másra. Ne mondd hogy nem Te vagy a hibás, hanem ő vagy ő vagy akárki, ez gyáva duma, és Te fiam nem vagy gyáva. Te jobb vagy annál!"


Ennyi amúgy... Aztán döntsd el te, hogy nyafogsz vagy élsz. Puszi.

2013. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon is igaz, és amióta az eszemet tudom az emberek csak így állnak hozzá a dolgokhoz, de már beletörődtem.

Egyébként lány vagyok. :)

2013. jan. 29. 12:23
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is, de ez semmit sem változtat a dolgon.
2013. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Teljeséggel tisztában vagyok vele.
2013. jan. 29. 13:16
 17/17 anonim ***** válasza:

Soha életemben nem lógtam tesi óráról, csak gyógytesiről, ahova elvileg azért jártam, hogy ne kelljen futnom rendes tesin, de ott is futni kellett a heti két óra egyikében, ezért arra nem jártam, csak a másikra, az úszásra. És ugyanúgy kellett futnom az iskolában is, nem értette a tesitanár, hogy nem vagyok olimpikon, és főleg nem kapok levegőt futáskor.

Kaptam párszor igazolatlan órát, amikor otthon felejtettem a sportcipőmet (kimostam, és nem száradt meg), de tornatermi óránk lett volna, a tanár mégsem engedte, hogy mezítláb tesizzek. A teremben futni nem mindegy, hogy mezítláb vagy cipőben?

2016. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!