Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen a fürdés rendszered?...

Milyen a fürdés rendszered? Hányszor és mikor?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam hogy melyik a legideálisabb fürdés rendszer.

-Ha reggel fürdök akkor frissen kezdem a napot és jobban felébredek.

-Ha munka/iskola után fürdök akkor frissen tudok tanulni.

-Ha este fürdök akkor frissen tudok aludni,kényelmes.


Melyik a legideálisabb?Valamint ha kétszer fürdik egy nap az ember akkor melyik 2 variáció a legjobb párosítás?


Jelenleg én össze vissza szoktam 1x 2x egy nap.Mikor hogy.



2013. jan. 22. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én naponta csak este szoktam zuhanyozni ha izzadtan kelek reggel vagy nyár van akkor reggel is szoktam.

Este mindenképp muszáj.

2013. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A munkám megengedi, így én az edzésemhez szoktam igazítani. Reggel felkelek, edzek, majd megfürdök. Aztán késő délután is edzek, akkor is. A fürdés fellazítja a testet, így ha mozogsz, akkor közvetlenül utána érdemes.
2013. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én este szoktam fürdeni, mert szeretem kiélvezni, ellazulni, és reggel erre nincs mindig időm.
2013. jan. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Látom nem csak én vagyok fent :D..

Köszönöm az eddigi válaszokat,úgy néz ki a többség szerint az esti fürdés kötelező.Egyetértek egyébként,jobb az alvás fürdés után.



Jöhetnek még válaszok,vélemények.

2013. jan. 23. 02:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Változó, este mindig, de ha van időm, akkor reggel is. Nyáron reggel és este.
2013. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Esténként, és általában zuhanyzás. Ha nagyon koszos vagy izzadt vagyok, vagy fázom, akkor fürdés. Kétszer fürödni legfeljebb akkor szoktam, ha sportolok, vagy nagy melegben.
2013. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Változó, mondjuk a legritkább, hogy reggel. De van, hogy délután van rá időm, van, hogy csak este, de attól is függ, hogy mikor érzem szükségesebbnek.

Ha például úgy érek haza, hogy leizzadtam, meg fáradt is vagyok, akkor elmegyek fürdeni délután, főleg, ha tudom, hogy utána már semmi házon kívüli dolgom nem lesz.

Nyáron, ha meleg van, megesik, hogy kétszer is zuhanyzom egy nap, de azért ezt igyekszem elkerülni, egyrészt a túl gyakori mosakodás sem tesz éppen jót a bőrnek, másrészt a víz is drága.

2013. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdésben említettek miatt van, hogy egy nap háromszor fürdök. Reggel mindig, este kb egy héten 4* és délután is kb 3* egy héten.
2013. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TappancsMancs ***** válasza:
Az estire szavazok én is leginkább. Az ember a napi munka mozgás és tevékenységek közben izzad meg leginkább. Az alvástól mégiscsak kevésbé. :) Szal inkább este vagy hazaérkezéskor. Ha belefér akkor reggel is jólesik egy zuhany és frissen menni el.
2013. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Úgy néz ki akkor marad a kötelező esti,ha meg úgy tartja kedvem akkor reggel is beugrok zuhanyozni.

2013. jan. 24. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!