Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon nagyot fingok vendégségben? Félek mert bazi nagyokat szoktam fingani és nemtudom mit tegyek mikor fingottam.

Figyelt kérdés
Csak néznekrám mit valami hülyére.

2013. jan. 5. 17:03
 1/6 anonim válasza:
Ha gyakori akkor szerintem menj el előtte wc-re, vagy ne egyél annyi müzlit és babot meg karalábét :)
2013. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Tartsd vissza, nem vagy már csecsemő, hogy egy vendégségnyi időre ne bírd ki. Ha annyira kell, akkor menj ki a vécére.
2013. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzed, hogy szellenteni kell, akkor menj el wc-re vagy esetleg menj ki. (mondd hogy megnézed a kutyát vagy kinéznél az erkélyen) Vissza lehet tartani egy ideig, de az eredmény annál rosszabb.
2013. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=fgmBBkjx-70


Alekosz sem járt jobban, hogy kiment fingani a fürdőbe... :D

2013. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

próbáltad már??



[link]

2013. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Ne hívd rá külön fel a figyelmet. Megtörtént, visszacsinálni úgysem tudod. Legfeljebb ha olyan a helyzet és nagyon néznek rád, akkor egy halk elnézést-et kinyögsz és ennyi. Felnőtt emberek hidd el, nem fognak ezzel foglalkozni.
2022. ápr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!