Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Sokaknak miért nem evidens WC...

Sokaknak miért nem evidens WC előtt IS kezet mosni?

Figyelt kérdés
Elég undorítónak tartom,hogy minent össze-vissza fogdosnak az emberek egy nap alatt és nem mosnak kezet pisilés előtt/után
2013. jan. 2. 18:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
7-es: igen, a lányok pl. nagyon könnyen összeszedhetnek fertőzéseket ilyen úton. (pl. gomba...) mivel a mosatlan, szutykos kezeddel nyúlsz a vécépapírhoz, amivel aztán a nunidat törlöd. vagy ha tampont teszel fel, bár nálam ott alap, hogy megmosom előtte
2013. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Áhh.


A vírusokat nem ilyen egyszerű elkapni, főleg nem ezeket a durvábbakat.

Akkor már nem lenne egészséges ember.

2013. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

A gomba nem végzetes betegség, és szerintem hamarabb elkapod, ha ráülsz a WC-re, mintha megfogod a kilincset.

Egyébként tamponcsere előtt szerintem mindenki kezet mos.

2013. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
akkor létezik kézfertötlenitő meg egyéb dolgok azzal akkor megmosod a kezed a wc fülkébe ennyi
2013. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én pis előtt mosom, nem fogom meg az ezredest koszos kézzel, nagydolognál utána, ott ott van a papír védelemnek.

38F.

2013. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

wc használat után kivétel nélkül mindig kezet mosok, előtte csak akkor amikor megvan mert kizárt hogy úgy cseréljek tampont.

Inkább az a kérdés, hogy sokak miért nem képesek utána kezet mosni, akár férfi akár nő az illető. Szerintem ez az igazán igénytelen és undorító dolog

2013. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ezért nem használok tampont :D mivel szappan nincs a sulinkban, nem fogok szutykos kézzel nyúlkálni magamban.. a víz nem viszi le a bacikat xD
2013. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
utána ok.. de előtte én se szoktam.. :D
2013. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Nekem van olyan osztálytársam, aki WC után SEM mos kezet... jó, előtte én se szoktam, de utána megmosom, és még kézfertőtlenítőt is használok. Undorítóak a nyilvános wc-k...


17/L

2013. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
szerintem jó lenne ha ránevelődnének az emberek arra,hogy előtte IS kezet mossanak.semmibe sem telik, plusz 20 másodperc kb.. a saját egészségünk! Mindannyiunké
2013. jan. 4. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!