Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki, aki úgy gondolja, hogy a mai lányok közül sokaknak semmiféle joga nincs arra, hogy megítélje egy fiú viselkedését?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy az édesanyám most csuklani fog, de majdcsak elmúlik egyszer.

Arra gondoltam, hogy rengeteg olyan női véleményt illetve hivatalos írást is olvastam, amely nem bánik éppen kesztyűs kézzel a kevésbé sikeres férfiakkal. Magyarán: életképtelen, selejtes embereknek tartják őket.Azonban: még nekik is lehet lehetőségük arra, hogy könnyítsenek az életükön, pl. örömlánnyal. Másrészt fel is ívelhet a pályájuk és akkor annyi nőt kaphatnak meg, amennyit csak akarnak. Ha ezeket teszik, akkor szintúgy megkapják a magukét, de akkor már nem is érdekli őket. Szerintem a mai lányok egy része az embertelen magatartásával csak a saját sírját ássa, mert egyrészt a srácok sem felejtenek, másrészt ha valakit olyan helyzetbe hoznak, hogy már nincs vesztenivalója, akkor egyértelműen a neki jobb megoldást választja. (Trágya vagyok, de legalább annyit döntök meg, amennyit akarok, a trágya vagyok és nincs senkim helyett.)

És szerintem még nagyrészt igazuk is van, mert semmivel nem süllyedtek azoknak a szintje alá, akik őket sározzák, illetve akik évekig viccet csináltak belőlük.


2011. máj. 2. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Nincs joga hozzá, de ne legyél már szánalmas.

Mi a fa*szt foglalkozol azzal, hogy a nők mit pofáznak?

Egy 5 éves fiúgyerekre jobban hallgatok, mint rájuk.

Szerinted a való életben is olyan ku*rva határozottak, mint ahogy itt előadják magukat?

Azt se tudják merre vannak arccal, csak nem kell tőlük hasra esni.

Szeretik játszani az eszüket, de ettől nem kell megijedni, meg nem kell foglalkozni azzal mit magyaráznak.

A nők nagyon jól el tudják magukban képzelni, hogy ők mit meg hogy csinálnának, hogy reagálnának adott helyzetben, de aztán csak előjön a bibi mikor ott vannak és még se úgy mennek a dolgok, ahogy ők elgondolták.

2011. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Senkinek sincs joga megítélni a másik viselkedését, csak ha az a viselkedésével árt valakinek, úgy gondolom.


Az olyan emberek véleményével, aki selejtesnek tart, nem kell foglalkozni.


Senki nem ássa a saját sírját azzal, ha nem választ olyat csupán szívjóságból, aki nagyon nem jön be neki valamiért.


Tényleg nehéz normális, igazán magunkhoz illő párt találni (ilyet még olyannak is, aki után futnak a csajok/pasik), de ezt nem könnyítjük meg azzal, ha belefeledkezünk az ezzel kapcsolatos sérelmeinkbe.

2011. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igazad van első!
2011. máj. 2. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Melletted állok, bár én nem hallgatnék hanem egy kiadós veréssel jutalmaznám a nagy arcú nőket


Azért mindennek van teteje, nehogy már felül kerekedjenek egy olyan fölött aki egy kézzel a föld alá tenné őket

2011. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

22.28

Szégyen, nem szégyen, néha eszembe jutott már, de azért még soha nem bántottam egy lányt sem! Ahhoz már irtózatosan durva dolgot kellene tennie.

2011. máj. 2. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!