Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom megérteni a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom megérteni a viselkedését. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, 28 éves. Sokáig munkatársak voltunk és nagyon jó barátok. 3 év barátság után bevallotta, hogy többet érez irántam. Nekem akkor volt komoly kapcsolatom, így nem lett belőle semmi, bár be kell valljam engem is felkavart a dolog. Azóta elment a munkahelyünkről, 2 éve, és nemrégiben újra felvettük a kapcsolatot( ő keresett meg).

Mivel már vége az akkori kapcsolatomnak, persze godnoltam arra, hogy most lehetne köztünk valami, elkezdtem érdeklődni iránta. Sokat beszéltünk telfonon, távolságtartóbb volt sokkal, de ezt természetesnek véltem. A minap találkoztunk, nem igazi randi volt, csak beültünk meginni egy kávét. Nagyon furcsán vsielkedett, teljesen ellentéte volt annak az embernek akit régen ismertem. Régen nagy udvarias volt( kinyitotta nekem a kocsiajtót meg ilyesmik) most teljesen más. Mikor jött a pincér a számlával( csak egy kávét ittam) nem ajánlotta fel, hogy kifizeti nekem. Nekem ez elég furcsa volt, régen sosem engedte volna, hogy én fizessek( nincsenek anyagi godnja, szóval biztos nem azért, meg egy kávé nem is egy vagyon), aztán pedig nem hozott haza( pedig régen mindig), hanem a kávézó előtt váltunk el, ő kocsival haza, én gyalog. És az egész találkozás alatt távolságtartó volt, kisse zavartnak tűnt. Arra gondoltam, hogy biztos nem akar már tőlem semmit, de nem sokkal a dolog után beszéltünk és már tervezgette, hogy legközelebb ide megy oda megyünk, és mondta, hogy örült, hogy találkoztunk. Mire véljem a viselkedését? Hogy vsielkedjek?


Tudom, nem családi téma, de nem is 12 éveseknek való szerelem kategória, kérem ne tegyék át!


24/N


2010. nov. 14. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Talán fél, hogy van még kapcsolatod és nem akarta kihúzni a gyufát. Szerintem ennyi lehet az indok :) Vagy esetleg neki van egy boldogtalan kapcsolata, amit magának sem mer bevallani és találkozik veled, de ügyel minden rezzenésére, hogy nehogy megcsalásnak számítson, de közben meg nem bírja ki, hogy ne találkozzon veled. Elég ismerős helyzet és hidd el így viselkedik aki ebben van. Ha a második igaz, nem pedig az első, akkor ki fog szállni a kapcsolatából mihelyst bevallotta magának is, hogy szar az, amiben jelenleg van.
2010. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy van kapcsolata, igaz nem kérdeztem rá sosem konkrétan. Az lehet, hogy nem biztos benne, hogy már egyedül vagyok, mer konkrétan azt se mondtam neki( nem kérdezte), de egyszer említette, hogy látta a (volt) páromat egy bizonyos helyen, és én mondtam, hogy nem tudom, nem érdekel merre jár, úgy godnoltam ebből nyilvánvaló, hogy már nem vagyunk együtt.


Jó, de ez megmagyarázna például a számla dolgot? Régen tudta biztosan, hogy van párom, mikor beültünk valahová, mégis midnig ő fizetett és mindig hazahozott.

2010. nov. 14. 11:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már most az elején észrevettél olyan dolgot ami már nem tetszik benne annyira akkor el kel gondolkodni érdemes-e belebonyolódni.Ha régen udvarias volt és egyéb most meg már nem az akkor lehet h ennél már csak rosszabb lesz.Ki tudja mi váltotta ki belöle ezt h ilyen lett,egy szerelmi csalódás,vagy anyagi gondok vagy csak mert mindig azt mondják h már nem feltétlen kell egy nönek fizetni ha elmentek valahová.Én visont ugyérzem ha ő hivott meg egy kávét igazán kifizethetett volna.(Vannak olyan emberek akik csalodnak valakiben mert kifognak valami rossz partnert és utána megváltoznak hiába voltak régen aranyosak,kár az ilyen emberekért.)Biztos neked is jobban esett volna ha azt a kv-t kifizeti és hazavisz,pedig nem agy dolog egyik se,de így illet volna.
2010. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy talán pont én váltottam ki belőle a változást, ha tényleg megváltozott és nem valamilyen oknál fogva viselkedett így. Egy közös baráttól hallottam, hogy nagyon ki volt bukva miattam és nehezen felejtett el.
2010. nov. 14. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Csalódás vagy átmenetei pénztelenség kiválthatta.Egyik ismerösömnek mind kettöben volt része és kb így jellemezném ,hgy utánna se nem költekezett ugy se nem volt udvarias.Biztos összetettebb amugy ez a dolog lehet más oka is ez csak egy vélemény.HA szimpatikus akkor egy próbát még megér,nézd meg ott hogy viselkedik,de ha nem tetszik neked ez a mostani én,akkor hagyd a francba,mindenki változik.
2010. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondtam, biztos nincsenek anyagi godnjai, jól szituált, és ha meg valakinek mégis anyagi gondja van, az nem hív meg egy nőt kávézni. Hívhatott volna sétálni akkor, van egy kutyám, tudja, hogy minden nap megyek vele sétáni, ha annyira nem lett volna pénze. De mondom, nem ez a helyzet, van neki.
2010. nov. 14. 12:01
 7/10 anonim ***** válasza:

a pénztelenséget nem arra értettem h most nincs neki hanem h volt lyan időszaka és akkor változott meg.Amúgy te mit gondolsz?Mert irtad hogy biztos nem akar már tőled semmit..

Amúgy lehet akkor h más járt a fejében és azért tünt zavartnak,szerintem ha tetszik akkor még egy próbát megér,ha ez a pár dolog megijesztett akkor hagyd a dolgot.

2010. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megijesztett, mert teljesen másképp ismertem meg és pont azokat az apró dolgokat szerettem benne, amiket most abszolút hiányoltam: figyelmesség, udvariasság, őszinteség.

Nem tudom eldönteni, hogy akar-e valamit, a találkozás után biztosra vettem, hogy nem, de aztán összezavart azzal, hogy felhozta a következő alkalmat, hogy hova kéne menni, meg hogy örült, hogy találkoztunk végre. Már arra is gondoltam, hogy őszintén rákérdezek, nem vagyunk már gyerekek, hogy játszunk egymással meg taktikázzunk.

De nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e

2010. nov. 14. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:
"Megijesztett" ez a kulcsszó.Szerintem tényleg egy talit még vállalj be,ha lehet puhatolozz hátha kiderül h miért is ez a nagy változás.Ha azon a randin se fog meg akkorfelelseleges eröltetni.Amúgy nem rossz 5 let a végén rákérdezni konkréan arra amit akarsz(ahogy irtad).
2010. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy akkorát csalódott akkor... hogy megváltozott. máshogy viszonyul már a nőkhöz. amikor az ember még fiatal akkor sokkal előzékenyebb és kedvesebb a nőkkel, de ahogy öregszik úgy csalódik bennük. kezd máshogy viszonyulni hozzájuk, hogy nem érnek annyit mint régen gondolta... lehet hogy ez van a háttérben. akit te akkor ismertél az már régen nincs, és ez részben neked köszönhető.
2010. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!