Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Nem értem a viselkedését.

Figyelt kérdés

Hmm…nem is tudom hol kezdjem. Próbálom leírni érthetően :/

Szóval: 3-4 hónapja (kb.) bemutatott az egyik barátnőm nekem egy srácot. Nehezen indult be a beszélgetés köztünk, de aztán rengeteget beszéltünk. 1-2 héten belül fel is vett msnre.

Nagyon aranyos volt velem, sokszor megnevetettet, jól éreztem magam vele (élőben is sokat beszéltünk.). :) Viszont egy kis idő elteltével, elkezdett bunkózni… :/


Kb. február elején elmondtam neki, hogy tetszik (sok jel utalt arra, hogy én is bejövök neki). Csak annyit reagált, hogy: „jó neked.” Kicsit rosszul esett, de szemet hunytam a dolog felett. Azon a héten a suliban beszólogatott, cikizett, mert „szerelmet vallottam neki”.


Ezután kisebb hangulatingadozásai voltak: Néha bunkó volt, néha aranyos. Ez így ment egészen mostanáig. Eljutottunk addig a pontig, hogy nem szól hozzám, nem köszön, viszont a barátnőimmel jól elvan… Nem értem miért viselkedik így, s a barátnőim se értik miért lettem számára „láthatatlan”. Semmit nem tettem, annyi „bűnöm van” csak, hogy betegség miatt egy hetet hiányoztam a suliból :/ (még múlt héten). Azalatt az egy hét alatt változhatott valami? Vagy miért lehet ez a változás? Miért nem szól hozzám?

15/L ( a fiú is 15 ) Bocsi, hogy hosszú lett!


2009. márc. 4. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác éretlen és hidd el, neki sincs fogalma róla, hogy mit miért csinál. Szerintem ne emészd magad miatta, majd felnő, addig keress valakit, aki normális és nem bánt ok nélkül...
2009. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem baromira zavarba hoztad azzal, hogy megmondtad neki, hogy tettszik. Még éretlen és nem tud mit kezdeni a dologgal. Hiába játsza a nagyfiút, 15 évesen még nem elég érett egy esetleges kapcsolatra. Köztudott, hogy a fiúk lassabban érnek mint a lányok. Fiúk lehet lepontozni!!!!!

Egyszerűen berezelt, és nem tudja kezelni a helyzetet ezért inkább bunkó, mert ez a legegyszerűbb. Így nem kell a szemedbe néznie, amire képtelen lenne. Hagyd, gyerek még!!!

2009. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gyokeret...hat szerintem ne ezzel foglalkozz,egy ilyen nem eri meg,megcsinalja a munka egy reszet aztan annyi.Biztos talalt valakit vagy olyan tipus h `konyorogjel neki`,de nem erdemes,foleg ha 15,ugyse veszi majd komolyan az ilyen es minel hamarabb dob,vagy megcsal.Inkabb keresd tovabb,valaki csak bejon,ki latja `igazi` szepsegedet es tulajdonsagaidat,es azert ertekel/szeret.Sott meg szemebe is mondhatod h mien `pappirpocs`[a 15 os nek aki nem fordit rad figyelmet].
2009. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj csak arra, hogy az óvodában vagy elsőben miért húzogatják a lányok haját a fiúk. Nem tudnak mit kezdeni azzal, ha kedvelnek egy lányt. Persze ez idővel változni fog. Szerintem a szóban forgó fiú azt sem tudja mit csináljon most. Még nem egészen érett egy kapcsolatra. Talán egy kicsit pihentetni kéne dolgot és hagyni, hogy ő lépjen először. Mindenesetre ne hagyd neki, hogy bunkó legyen veled. Nyugodtan visszaszólhatsz neki, akár msnen, akár előszóban. Ha pedig továbbra se viselkedik úgy veled, ahogy kell, akkor keress egy érettebb fiút (de 18 alatt).
2009. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ! nem is gondoltam volna, hogy ilyen hamar ennyien írnak! :) és igazatok van tényleg éretlen ha így kezeli ezt a helyzetet...

nem fogom hagyni, hogy bunkó legyen! :)

köszönöm mégegyszer a válaszokat! :)

2009. márc. 4. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen kis hülye, nem is tudja miről maradt le. :) Ezt akár a tudomására is hozhatod. De nagyon nem törődnék vele a helyedben, mi fiúk tényleg később érünk.

Azért ha egy jótanácsot megfogadsz, soha ne vallj szerelmet elsőként, te csak jeleket adj, és hagyd a fiút lépni. Ez esetben nem lesz problémád éretlen kis hülyékkel sem, ők ugyanis vagy egyszerűen nem veszik a lapot, vagy nem tudják mit lépjenek rá.

2009. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A ásodikig olvastam a válaszokat, aztán elegem lett, ugyis mindenki ugyanazt irja, és én mint 17 éves FIÚ...... IGAZAT ADOK, kedves leányzó, ez az ember egy szerencsétlen, nem érdemli meg hogy beszélj vele :) 15 éves koromban én is hülye voltan,.,. na de nem enyire... pff idióta
2009. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kösz megint csak a válaszokat! :) :D

22:23as : igazad van, nem kellett volna elmondanom neki, hogy bejön :/ és nem fogok vele törődni ha ilyen éretlen :P

22:44es : tényleg egy szerencsétlen már én is egyre jobban így gondolom :/ na de sebaj majd jön valaki más :)

és mégegyszer nagyon köszönöm a válaszokat! :)

2009. márc. 5. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!