Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik így? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Nem értem a viselkedését. :S 17/l

Figyelt kérdés
Kb fél éve lett egy új fiú haverom, nem indult az egész csak barátságnak, de én közben megtetszettem neki (mindig különösen odafigyelt rám, sokat beszélgettünk és délutánonként is folyton együtt voltunk) és egy ideje már nekem sem közömbös. :D Viszont úgy kb egy hete teljesen elkerül. :( Ha odamegyek akkor ő elmegy, ha kérdezek tőle valamit két mondatban válaszol, de utána elmegy... :( Nagyon megváltozott velem és ez rosszul esik, emrt semmit sem csináltam. Nem értem ez mi lehet?
2010. júl. 6. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi a baja van veled.
2010. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet már nem érdekled annyira.
2010. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Timi: ) ***** válasza:

Valami miatt haragszik rád az tuti!

Ne találgass,hanem:

kérdezd meg,hogy:

- esetleg velem van bajod,hogy mostanában elkerülsz?: (

23/L

2010. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem az is esélyes, hogy csak megijedt. Esetleg már nem gondolja olyan jó ötletnek hogy tovább építsétek a kapcsolatotokat... Üljetek le egy ital mellé megbeszélni a problémát.
2010. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!