Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most miért kerül? Mibaja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért kerül? Mibaja lehet, hogy így viselkedik velem?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel egy bulin egész este együtt voltunk, smárolgattunk meg sétálgattunk kézen fogva (előtte csak látásból ismertünk egymást és mind a 2-en teljesen józanok voltunk). Nagyon jól elvoltunk, másnap beszéltünk FB-on és én elmondtam neki, hogy még szűz vagyok. Ez őt eléggé meglepte de nem pattintott le. Még ezek után más napokon is beszélgettünk, kérdezte, hogy miújság, meg teljesen úgy tűnt, hogy akar valamit, de most meg hétvégén voltam egy buliban, ahol ő is ott volt és igaz nem néztem folyamatosan de rám se nézett, sőt ha már kicsit is közel voltam hozzá ő elment a másik oldalra pedig biztos, hogy látta, hogy ott vagyok mert az elején mellettem ment el és mellettem is táncolt.
2011. szept. 17. 14:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah annyit még, hogy az első buli előtt még suliban mindig szemeztünk meg a buli előtt rám írt, hogy majd táncoljunk együtt...
2011. szept. 17. 14:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mondtál valami olyat, amire besértődött? Esetleg nem lehet, hogy felszedett valakit? Nem lehet, hogy mindig ő keresett téged? Mert ha igen, lehet azt hiszi, nem is akarsz tőle semmit..:S de írj egy levelet, hogy szia, most te haragszol? vagy miért nem köszöntél a buliban?
2011. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mondtam semmi olyat amivel megbánthattam volna. A buli után én írtam rá 1x, azután még 1x beszéltünk, amikor ő írt rám és normálisan váltunk el, kérdeztem, hogy jön-e majd xy szórakozó helyre és mondta, hogy majd igen aztán el kellett mennie. Azóta nem beszéltünk meg azóta csak ezen a bizonyos bulin láttuk egymást. De ha össze is jött mással nem értem, hogy miért került engem :S Attól egy sziát mondhatott volna.
2011. szept. 18. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!